कद्दू र मीठो आलु पिइजमा यो कद्दीन पाई मसाले मिश्रणको प्रयोग गर्नुहोस्, मीठो आलु casseroles, कन्सर्टहरू, र अन्य डेसर्टहरू। यो खरिद गरिएको कद्दी पाई मसलाको लागि उत्कृष्ट प्रतिस्थापन हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच दालचीनी (जमीन)
- 1 चम्मच अदरक (जमीन)
- 1 1/2 चम्मच अखरोट (जमीन)
- 1 1/2 चम्मच सबैस्पेस (ग्राउण्ड)
यसलाई कसरी बनाउने?
सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्। एक तल्लो सील कन्टेनर वा जारमा भण्डार गर्नुहोस्।
1/4 कप बनाउँछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
तपाईंको आफ्नै सरल दालचीनी चीनी मिश्रण कसरी बनाउने?
DIY स्पाइस ब्लेंड: मिर्च पाउडर
ऋषि र थिम संग कुखुराको सिजन
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 6 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 0 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |