यो एक पुरानो 60 हरू नक्कली पेक्सन पाई नुस्खा हो र रिट्ज पटाखेहरू र पेकियनको तहमा बनाइएको छ, डोक डोनाल्डद्वारा पोस्ट गरिएको छ। यो एक सजिलो वेनिला-स्वादयुक्त अण्डा सेतो र पटाख भरिएको एक सजिलो कुनै क्रस्ट पाई हो।
नेशनल बिस्कुट कम्पनी ने 1 9 33 मा मकई सेब पाइ पाई, जो यो "पेकेन" संस्करण जस्तै धेरै छ। सेब संस्करण एप्पल पाइ मसालेसँग बनाइन्छ। यो एक डिप्रेसन युग पाई थियो किनकी सेब महंगा थिए।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 20 रिट्ज पटाखे (कुचल)
- 1 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 3 ठूलो अन्डा सेतो
- 1 कप दाग
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1/2 कप प्याकेन halves
- 3 औंस दूध चकलेट (पतला ग्रेटेड)
यसलाई कसरी बनाउने?
- गर्मी ओवन 325 एफ सम्म
- मक्ख 9 9 इन्च पाई प्लेट।
- सँगै मिलाएर रिट्ज पट्टेको टुक्रा र बेकिंग पाउडर मिलाउनुहोस्। हङकङलाई हराउनुहोस् जबसम्म कठोर नहुनुहोस्, त्यसपछि अत्यन्तै चाँडो जोड्नुहोस्, बिचार जारी राख्नुहोस्। वेनिला थप्नुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्।
- फोल्ड अन्डा सेतो र पटाखेहरू सँगसँगै। तयार 9 इन्च पाई प्लेटमा भरने मिश्रणहरू फैल्नुहोस्। पाई भरने को माथि मा पेकान को व्यवस्था गर्नुहोस।
- 30 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा उठाउनुहोस्।
- ओवनबाट हटाउनुहोस् र ग्रिड गरिएको चकलेटको साथ पाइई स्प्रेक गर्नुहोस्।
- चकलेट पिघ्न पर्याप्त लामो समयसम्म ओवनमा (वा ब्रोलर भित्रको) यसलाई फिर्ता राख्नुहोस्। यदि तपाइँ यसलाई ब्रोलर भित्र राख्नुहुन्छ भने, यसलाई नजिकबाट हेर्नुहोला कि चकलेट पट्टे तर जलाउँदैन।
- आइसक्रीम वा व्हाइड क्रीम संग सेवा गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
कसरी पूर्ण पाई क्रस्ट बनाउनुहोस्
स्रोतहरू
"एनसाइक्लोपीडिया अमेरिकन फूड र पेय", जॉन मारियानी
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 32 9 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 मिलीग्राम |
| सोडियम | 34 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 50 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 7 g |