तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप कुनास्टर्च
- 1 1/2 कप शर्करा
- 1/2 चम्मच नुन
- 4 कप दूध (स्केलेड)
- 2 अण्डा (पीटा)
- 1 1/2 चम्मच वेनिला
- 2 चम्मच मर्जारिन
- 1/2 चम्मच नरिवल निकाल्नुहोस्
- 1 कप नारियल (कोट ताजा ताजा)
- 1 10 इन्च पाई खोल (पूर्व-बेक्ड)
- 4 कप whipped क्रीम
यसलाई कसरी बनाउने?
क्यान्डस्टर्क, चिनी र नुन जोड्नुहोस्; राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्। धीरे - धीरे स्केलेड दूध कोनेस्टर्क मिश्रण मा हलचल। एक फोडा ल्याउन, लगातार स्थिरता, र दुई मिनेट को लागि, वा मोटो र चमकदार सम्म फोडा। अण्डामा सानो मिश्रणको मिश्रण गर्नुहोस् र राम्रोसँग मिल्दैन। पनको लागि फर्कनुहोस् र दुई मिनेटको लागि मध्यम गर्मीमा थोपा ठोक्नु पर्दछ, सावधानीपूर्वक सावधानी नदिनुहोस् मिश्रणको छेउमा। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र वेनिला र मार्जिन जोड्नुहोस्, सुचारु सम्म मिश्रण गर्नुहोस्।
लम्प्स बाहिर रोक्न को लागि चलानी को माध्यम ले डालो। भरिएको प्लास्टिक लपेटो सीधा राख्नुहोस्; ठुलो ठिक
नरिवल निकासी र ठुलो पाई भरने को लागी आधा नारियल थप्नुहोस्। पाईको खोलमा भर्नुहोस् चिल। व्हाइड क्रीमलाई पाईमाथि फैलाउनुहोस्, बीचमा घट्छ। बाँकी नारियलसँग छिडाउनुहोस्। नारियल क्रीम पाई नुस्खाले एक 10 इन्च पाई बनाउँछ।
अधिक नारियल पाई व्यंजनहरू
नारियल कस्टर्ड पाई
नारियल केला क्रीम पाई
कारमेल नारियल पई
नारियल चेस पाई
टोस्टड नारियल पेकान पाइ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 355 |
| कुल मोटा | 12 जी |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 52 मिलीग्राम |
| सोडियम | 134 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 56 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 7 g |