स्टुड फूडले स्वादिष्ट मिठाईको लागि बनाउँछ, तर तपाईं तिनीहरूलाई नाश्ता वा डिफेन्ट ब्रान्ड मेनुमा स्नक्स गर्न सक्नुहुनेछ। जबकि धेरै स्टुड फूड व्यञ्जनहरूले घर्षण पकाउने घडीको लागि कल गर्छन्, यो नुस्खाले तपाईंको ढिलो कुकर प्रयोग गर्दछ त्यसैले तपाईले तपाइँको फल खाना पकाउन सक्नुहुन्छ।
हामी प्रेमीको मीठो मिश्रण, सूखे माछाहरु र आँशुहरु र एक संकेत वेनिला र ताजा नींबूको रसलाई प्यार गर्दछौं। यदि तपाईं चाहानुहुन्छ एक दालचीनी स्टिक वा दुई थप्नुहोस।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 16 औंस prunes, pitted
- 8 औंस सूखे खुवाइयो
- 8 औंस सूखे नाशपाती
- 3 कप पानी
- 1/2 कप दाग
- चीनी
- 1/2 भेनि बीन वा 1/2 चम्मच
- वेनिला
- 1 चम्मच पतला grated
- लेमन जेस्ट
- 2 चम्मच ताजा नींबू रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- पानी, चीनी, वेनिला, नींबू घेरा र नींबूको रस संगै तपाईंको ढिलो कुकरमा सबै फलहरू मिलाउनुहोस्। मिश्रण गर्न हल गर्नुहोस्।
- फल नबनाउनु, जबसम्म फल निविदा हुन्छ, लगभग 6 देखि 8 घण्टा सम्म।
- न्यानो वा कोठाको तापमानमा सेवा गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 244 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 64 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |