म्याङ हलवा एक लोकप्रिय मधुमेह मिठाई हो। स्टीफन वोंगले यस्तो लेखे: "यो सरल मिठाईले अरूको जस्तै महिमा स्वादको सन्तुलित स्वाद पाउँछ। यसको बनावट रेशमी धनी छ, र यसको स्वाद, सरसफाईमा। ताजा क्रीम मूल नुस्खामा बोलाइन्छ, तर भान्दर्भिक दूधले यो पनि अमीरता दिन्छ। मोटो। "
सानो सहयोग चाहिन्छ? मंगो हलवाको लागि यो नुस्खा कसरी बनाउने भनेर देखाउने तस्विर निर्देशनहरू यहाँ छन्
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 लिफाफे (2 चम्मचको कुल) अनफ्राइभ्ड जेलाटिन
- 3/4 कप (175 एमएल) चिनी
- 1 कप (250 एमएल) तातो पानी
- 3 कप (750 मिलीलीटर) ताजा तातो रंग
- 1 कप (250 मिलीलीटर) 2 प्रतिशत बेपत्ता दूध
- 8 बरफ क्यूब्स
- लेम्मी भेजर्स, वैकल्पिक
- गारिशको लागि ताजा आम स्लाइसहरू, वैकल्पिक
यसलाई कसरी बनाउने?
1. जलाशय र श्यामलाई गर्म पानीमा जोड्नुहोस् र भंग गर्न र सुचारु सम्म मिश्रण गर्नुहोस्।
2. ठूलो कटोरीमा, मिश्रण माई पिउले , भानिएको दूध र बरफ क्यूब्स। जेलाटिन मिश्रणले माई मिश्रणमा टाँस्नुहोस् र जबसम्म बर्फ क्युब पिघेको हुन्छ।
3. जेलि मोल्ड र क्रिलमा मिलाउनुहोस् कम्तिमा 3 घण्टा। सेवा गर्न, जेलीले छोटो पानीमा छोटो ढाँचा डुबाउँछन् र पछाडि पट्टि बाहिर घुमाउनुहोस्। केही नीलो रस मा निचोड गर्नुहोस्, माई स्लाइसको साथ गार्निश वा चाहेको भएमा।
(एक दिन भित्र खानु राम्रो हुन्छ)। 8 सेवा गर्दछ।
प्रत्येक सेवामा समावेश छ: क्यालोरी 208, 49 जी कार्बोहाइड्रेट, 5 जी प्रोटीन, 1 जी मोटाई, संतृप्त मोटा ट्रेस, 3 मिलीग्राम कोलेस्ट्रल, 4 जी फाइबर, 42 मिलीग्राम सोडियम, 345 मिलीग्राम पोटेशियम। भिटामिन ए र भिटामिन सी को एक उत्कृष्ट स्रोत फाइबर र भिटामिन ई को एक राम्रो स्रोत
यो हार्टस्मार्ट चिनियाँ पाक कलाबाट एक नमूना नुस्खा हो, स्टीफन वोंग द्वारा, दिल र स्ट्रोक फाउन्डेसन हार्ट स्मार्ट लाइब्रेरीको किताबहरु मध्ये एक। Douglas & McIntyre बाट अनुमतिको साथ रिसेप्टर पुनःप्राप्त गरियो।
सानो सहयोग चाहिन्छ? तस्बिरहरू म्याग्दी-चरण-चरण निर्देशनहरू छन्, फोटोहरूसँग, कसरी यो किङको म्यागो हलवाङको लागि यो नुस्खा बनाउने
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 160 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 38 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 4 जी |