जब तपाईं स्विस चेर्ड पत्तिहरू पकाउँनुहुन्छ, तिनीहरूका भित्तामा स्वादहरूको स्वादिष्ट प्रयोग गर्नुहोस्! (यदि तपाईं सँग एक गुच्छा वा चौडाई छ भने र कसरी अगाडि बढ्नको लागि निश्चित छैन भने, स्टेम स्विस चर्ड कसरी हेर्नुहोस्।)
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- खण्डको 1 देखि 2 गुच्छा
- लगभग 1 Tbsp। जैतून का तेल
- सागरको नमक स्वाद
- ताजा नींबूको रस (वैकल्पिक)
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्वोत्तर ओवन 375 डिग्री एफ। कुनै पनि खैरो बिट कुखुराको खरानी रित्तो, पात सुखार्न र टिम गर्नुहोस्।
- एक गितिन डिश वा अन्य बेकिंग डिश को कोट तल को लागी आधा तेल को प्रयोग गर्नुहोस् जुन कम या कम एक तह मा खण्ड राख्छ। डिशमा स्ट्यामहरू राख्नुहोस्, बाँकी तेलसँग बहाव र नमक सँग छिटो। पन्नीको साथ डिश।
- ओवनमा राख्नुहोस् र 10 मिनेट पकाउनुहोस्, पन्नी हटाउनुहोस् र बेक गर्नुहोस् जब सम्म काठ को खण्ड निविदा हो र भूरे रंग लगाउनु, लगभग 20 मिनेट। यदि तपाईं मन पराउनुहुन्छ भने, लेमन रस को स्प्रिट्जमा तातो, तातो वा कोठाको कोठामा सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 32 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 100 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |