ओवनमा पन्तौं मिनेटहरू र यी चीजहरू छिटो छिमेकी मेटिनेहरू, एपटेकरहरू वा भित्ताका भाँडाहरूमा परिणत हुन्छन्। फिटा र कास्सेरी चीजहरू सामान्य हुन्छन् (कास्सेरीका लागि पढ्नका लागि)।
एक सगनकी एक सानो, दुई-प्यानल प्यान हो, जसले यसको ओवन-स्टोवमा टेबल बर्तनलाई यसको प्रयोग गर्दछ। बजारमा, सानो paella pans वा सानो au gratin बर्तन को लागी हेर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- फटा पनीरको 1 टुक्रा (फर्म, लगभग 1/2 इन्च मोटी)
- 1 चम्मच तेलको चम्मच
- गार्निश: काली मिर्च (ताजा मैदान)
- गार्निश: ग्रीक अरेगानो (सूखे)
यसलाई कसरी बनाउने?
Preheat ओवन 375 डिग्री एफ (190 डिग्री सेल्सियस)।
फटा पनीरको टुक्रा एक सानो ओवन-प्रोभमा डिश सेवा गर्दै। पनीर मा अयगानगो छिचाउनुहोस् र काली मिर्चको एक पीडा जोड्नुहोस्। जैतून को तेल संग बहाव। पनीर टुक्राको मोटाईमा निर्भर गरी 12-15 मिनेटको लागि कुक गर्नुहोस्, र तातो सेवा गर्नुहोस्।
वैकल्पिक रूपमा, फरक पनीर कोसिस गर्नुहोस्
सामग्रीहरू
- कास्की पनीरको 1 टुक्रा, लगभग 1/2 इन्च मोटी
- एक नींबू काल
तयारी
सानो सानो ओवन-प्रोभनमा डिसेम्बर पनीर का टुक्रा राख्नुहोस् र 15 मिनेट को लागि पनीर बुलबुले को माथि सम्म 375 डिग्री फारेनहाइट (190 डिग्री सेल्सियस) मा पकाउनुहोस्। ओवन बाट सीधा सेवा गर्नुहोस्, लेमनको निचोडमा (तस्विर हेर्नुहोस्)।
नोट: कासरीको उच्च तेल सामग्री छ र तेलको थप आवश्यकता पर्दैन। जब एक फरक पनीर छान्नुहोस्, तेल जोड्नुहोस् (फेटा नुस्खाको रूपमा) वा होइन, कसरी तेल पनीर हो भनेर निर्भर गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 515 |
| कुल मोटा | 45 g |
| पागलिएको बोसो | 24 जी |
| असंतृप्त फैट | 17 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 134 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,376 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 21 जी |