तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप चावल आटा (भूरा)
- 2 कप चावल आटा (सेतो)
- 1/2 प्याला मक्का स्टार्च
- 3/4 कप + 2 चम्मच आलु स्टार्च (आटा छैन)
- 3/4 कप + 2 चम्मचपना ट्यापियोकोटा आटा
- 1 चम्मच रत्न गम
यसलाई कसरी बनाउने?
सबै सामग्रीहरूलाई ठूलो कटोरामा सार्नुहोस्। राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्न को लागि। एक लेबल, सील कन्टेनर र फ्रिजमा राख्नुहोस्। सामग्री को सावधानीपूर्वक सावित गर्नुहोस् र केफ Lavornia ले भन्यो, जब यो भन्छन् + 2 चम्मच आटा, यसको मतलब हो + 2 चम्मच आटा! "ढाँचा: लगभग 6 कप लसुन मुक्त आटा मिश्रण। अनुस्मारक: सधैँ निश्चित गर्नुहोस् तपाईंको काम सतहहरु, बर्तन, कलम र उपकरण ग्लुटन देखि मुक्त छ .सबै उत्पादन लेबल को पढें।
निर्माताहरूले बिना नोटिस उत्पादन ढाँचा परिवर्तन गर्न सक्दछन्। जब संदेहमा, खरीद नगर्नुहोस् वा उत्पादनको लागि निर्मातालाई सम्पर्क गर्नु अघि उत्पादन लुटन भन्दा मुक्त छ भनेर प्रमाणित गर्न अघि प्रयोग नगर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 124 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 0 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 28 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |