यो नुस्खामा, चावलको एक सरल, स्वादपूर्ण मशरूम चटनीको साथ बेग्लै चिकन छाती पकाउने गरिन्छ । प्याज सूप मिश्रण र कन्डेड सूपले डिश सरल बनाउँछ र यो स्वाद दिन्छ।
डिश तयार गर्न केही मिनेट लाग्छ। ओवनमा पप गर्नुहोस् र तपाईंसँग एक घण्टा र 15 मिनेटमा पूर्ण खाना पाउनेछ। यो व्यस्त दिनको लागि एक उत्कृष्ट पकवान हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 बेकार चिकन स्तन हाल्दा (छाला हटाइयो)
- 1 गर्न सक्छ (10 1/2 औंस) कमाना क्रीम मशरूम सूप
- 1 सूप आधा आधा वा दूध हुन सक्छ
- 1 गर्न सक्छन् (4 औंस) मशरूम टुक्राहरु (तरल संग)
- 3/4 कप नुहाउनुहोस्
- लामो अनाज सेतो चावल
- 1/4 चम्मच लसुन पाउडर
- 1 लिफा सूखा प्याज सूप मिश्रण (विभाजित)
- 1/2 चम्मच सूखे थिम
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 350 फिट
- आधा शताब्दीको साथ मशरूम सूपको क्रीम मिलाउनुहोस्। अलग-अलग कटोरा मा मिश्रण को 1/2 कप रिजर्व र पछि को लागि अलग राखयो।
- चावल, लसुन पाउडर र सूखी प्याज सूप मिश्रणको (लगभग 1/4 प्याला) को साथ बाहिरी सूप मिश्रण मिश्रण गर्नुहोस्। राम्ररी मिलाउनुहोस् र एक पकाउने डिशमा राख्नुहोस्।
- चावल को मिश्रण मा चिकन छाडे। मिठाई र तिनीहरूको तरल संग 1/2 कप सूप मिश्रण को मिश्रण। कुखुराको छातीमा टाँस्नुहोस्। शेष सूखे प्याज सूप मिश्रण, थिम, र पेर्मेसन पनीर संग छिराउनुहोस्।
- 1 घण्टाको लागि पूर्वेटेड ओवनमा पन्नी र पकाउनुहोस्।
- पन्नी हटाउनुहोस् र 15 देखि 20 मिनेट लामो समयको लागि बेकिंग जारी राख्नुहोस्, वा कुखुरालाई निविदा नभएसम्म तरल अवशोषित गरिएको छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1747 |
| कुल मोटा | 106 g |
| पागलिएको बोसो | 42 जी |
| असंतृप्त फैट | 37 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 533 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 9 00 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 44 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 146 g |