यो प्रिमियर रिबको लागि एक शानदार रगत छ। ज्वरोको तेल जडीबुटीको तेलबाट बिरुवा र लसुनमा बनाइन्छ, एक राम्रो ढीला भुइँमा पछाडिको रूखको छाल बनाउनुहोस्। चाहे तपाईं बरसात गर्दै हुनुहुन्छ, ग्रुपिंग वा सिग्नल यो ठूलो रसिलो हो ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच लहसुन (कटाई)
- 2 चम्मच तुलसी (ताजा, कटाई)
- 2 चम्मच अयगेगो (ताजा, कटाई)
- 2 चम्मच अजवा (ताजा, कटाई)
- 2 चम्मच गुलाबी (तातो, कटाई)
- 1/4 कप जैतून का तेल
- 2 चम्मच नमक (
- अनुभवी )
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ब्ल्लेन्डर वा खाना प्रोसेसरमा सबै अवयवहरू पलाउनुहोस् जब सम्म राम्रो हुन्छ, तर शुद्ध हुँदैन।
2. प्रमुख रिब रूटको सतहमा समान रूपमा फैलाउनुहोस्। मिश्रण तयार समय अगाडी तयार हुन सक्छ र तयारी पछि 3 दिनसम्म सम्म वायुटाइट कन्टेनरमा प्रशोधन गरिएको भण्डारण।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 95 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,330 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |