यो एक राम्रो मीठा बारबेक्यू एमओपी हो र मासु विशेष गरी राम्रो संग काम गर्दछ। यो स्मोक्ड ब्रस्केटको लागि एक सही एमओपी हो, तर पोर्कमा पनि प्रयोग गर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप / 120 एमएल
- केन्टकी बोरबोन
- 1/2 कप / 120 एमएल ब्राउन शुगर
- 1/2 कप / 120 एमएल शुद्ध प्यारा प्याज
- 1/4 कप / 60 एमएल अग्नि सिरप
- 1/4 कप / 60 एमएल क्याचअप
- 2 चम्मच / 30 एमएल डिजोन सरसफाइ
- 2 चम्मच / 30 एमएल पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
1. मध्यम-कम गर्मीमा सानो चटनीमा, सबै अवयवहरू जोड्नुहोस् जबसम्म चिरो मार्फत पसेको छैन। यदि यो धेरै मोटो छ भने, यसलाई पतली गर्न सानो पानी थप्नुहोस।
2. गर्मीबाट हटाउनुहोस् र मिश्रण प्रयोग गर्न भन्दा पहिले कोठाको तापमानमा ठिक पार्न अनुमति दिनुहोस्। यदि समय अगाडी बढाए पछि, अघिल्लो निर्देशनहरू पालना गर्नुहोस् र तयारी पछि 3 दिनसम्म फ्रिजमा एकत्रित कन्टेनरमा भण्डार गर्नुहोस्।
3. प्रयोग गर्नको लागी, एक ब्रिस्कि वा सुँगुरको भुमिका धुम्रपानको पछिल्ला चरणहरूमा मात्र धेरै पटक एमओपी लागू गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1058 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 952 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 3 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 5 g |