यदि तपाईं द्रुत र सजिलो स्टिक सिजन खोज्दै हुनुहुन्छ भने, त्यसपछि कुनै नसोध्नुहोस्। तपाईं नुस्खा ट्रिपल दुई पटक वा डबल पनि गर्न सक्नुहुनेछ र भविष्यको कुकआउटका लागि अवाट्ट कन्टेनरमा सिजन भण्डारण गर्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मचहरू समुद्री नमक ब्रेकहरू
- 1 चम्मच प्याज पाउडर
- 1 चम्मच काली मिर्च
- 2 चम्मच लसुन पाउडर
यसलाई कसरी बनाउने?
- अवयवहरू संयोजन गर्नुहोस् र एक अटाइटाइट कन्टेनरमा ठाउँ प्रयोग गर्न तयार नभएसम्म। आकारमा आधारित, 4 देखि 6 स्टेकका लागि नुस्खा पर्याप्त छ। यदि एक ठुलो, सुक्खा ठाउँमा ठीकसँग भण्डारण गरिएको मिश्रण 1 वर्ष सम्म ताजा रहनेछ।
- प्रयोग गर्न, बस एक चम्मच सँग आवश्यक भाग हटाउनुहोस् र स्टिकहरू लाई उदार रूपमा लागू गर्नुहोस्। ग्रिल, केक, बिरुवा, स्किललेट कुक को रूपमा निर्देशित।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 10 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3,4 9 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |