ती छिटो र पोषक लंचको लागि यी स्वादिष्ट कम-क्यालोरी हम र टर्की भेडा मध्ये एक बनाउनुहोस्। गोर्खामा खाना खानको लागि यो उत्तम छ, किनकि यो पोर्टेबल छ।
जहाँ सम्भव छ, बोयरको टाउको जस्तै कम-सोडियम होम र टर्की खोज्नुहोस् र कम सोडियम डेली मीट बनाउँछ वा एप्पलगेट, जो थप नाइट्रेट र नाइट्रिजको मुक्त हुन्छ।
उदाहरणका लागि, तपाईले यस लपेटोमा केही अतिरिक्त खुट्टाहरू थप्न सक्नुहुन्न - शायद केहि कटाई मीठो बेल मिर्च वा रातो प्याज।
बच्चाको गाजर र केहि चेरी टमाटरको एक मुर्गी, कम-क्यालोरी, कम-फ्याट लंचको लागी तपाईंको लपेटोको आनन्द लिनुहोस्।
यहाँ अर्को विचार हो: यदि तपाईं धेरै व्यक्तिहरूको लागि बुफे लंच योजना बनाउनुहुन्छ भने, यी लपेटोको ब्याच बनाउनुहोस् र तिनीहरूलाई पिनवाइल्समा काट्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 6 इन्च सम्पूर्ण गेहूं
- tortilla wrap
- 1-2 चम्मच डिजियोनेज, वा टीस्प। प्रत्येक मोटो-मुक्त मेयो र सरसफाइ
- 1/4 कप
- अरगुला (वा पादरी वा रोमन)
- 2 पतली स्लाइस कम फ्याट डेली-शैली टर्की स्तन
- 2 पतली स्लाइस कम-मोटी शेड्डे हनी होम
यसलाई कसरी बनाउने?
- लुगामा डिजेनोज वा मेयो र सरसफाइ फैलाउनुहोस्।
- शीर्षमा अर्गुगल हटाउनुहोस्। डेला मेट्स अङ्गुगलमा राख्नुहोस्।
- रोलबार र आधा मा कट गर्नुहोस्।
- बच्चा गाजर र अंगूर टमाटरको साथ सेवा गर्नुहोस्।
198 क्यालोरी; वसाबाट 30 क्यालोरी 3.3 ग्राम कुल वोसो (0.7 ग्राम शनि); 16g कोलेस्ट्रॉल; 752 ग्राम सोडियम; * 2 9.5 ग्राम कार्बोहाइड्रेट; 8 जी फाइबर; 12.6 ग्राम प्रोटीन।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 5480 |
| कुल मोटा | 203 g |
| पागलिएको बोसो | 59 g |
| असंतृप्त फैट | 65 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 2,075 मिलीग्राम |
| सोडियम | 6,478 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 206 g |
| आहार फाइबर | 15 जी |
| प्रोटिन | 666 g |