यदि तपाईं ठूलो समुद्री खाना कार्यक्रमको लागि पेश गर्दै हुनुहुन्छ भने तपाइँ हातमा राम्रो केकडा फोडा गर्न चाहनु भएको छ। क्र्याब फोडा स्पाइस भनेको तपाईंले पानीको स्वाद पाउने पानीमा स्वाद पाउनुभयो। तपाईले, यो पनि अन्य शेलफिशको लागि प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ। धेरै मानिसहरूले एक पसल प्रयोग गरे केकडा उबाल खरिद गरे तर तिनीहरूले सजिलैसँग तपाइँको रैकमा रहेको मसालेबाट बनाउनु सजिलो छ। यो सजिलो केकडा फोडा मसला मिक्सले चिन्ता , क्र्राफिश, लोबस्टर वा केकबेरीको लागि प्रयोग गर्न सकिन्छ।
Recipe स्रोत: बाल्टीमोर अन्तरराष्ट्रीय पाक कला
अनुमति संग दोहोरिएको।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप पन्जा मसाले
- 1/4 कप समुद्र
- नमक
- 2 tablespoons
- दाँतको बीउ
- 2 चम्मच पूर्ण काला
- peppercorns
- 2 चम्मचों वाला गर्म लाल मिर्च फ्लेक्स
- 1 चम्मच अजवालीको बीउ
- 1 चम्मच सूखे
- चिनिहरु (मिनिसिङ)
- 2 चम्मच जमीन
- अदुवा
- 2 चम्मच सूखे
- ओरेगनो
- 5 बे पत्ते
यसलाई कसरी बनाउने?
- धातु ब्लेडका साथ बान्जिलो मसाले , समुद्रको नुन, दाईको बीउ, पेपेरेरकस, मरिच फ्लेक्स, अजवालीको बीउ, चिनिहरु, अदरक, अयगानो र बे पातहरू थप्नुहोस्। पल्सिंग, मिश्रण सम्म एक मोटे पाउडर को रूप मा प्रक्रिया।
- चिन्ता पकाउनको लागी, 2 चम्मच नुनको साथ मसालेका 1/4 कप जोड्नुहोस्, उबलते पानीको ठूलो सस्यानमा।
- लोबस्टर वा केकबाका लागि, 1 भाग असीमित सेतो शराब सिरका को 3 भाग पानीमा प्रयोग गर्नुहोस्। समुद्री खाना थप्नुहोस् र 2 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, वा भर्खरै पकाउनुहोस्। समुद्री खाना हटाउनुहोस् र सेवा वा हिंड्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 13 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9,495 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |