यद्यपि मिनिट चायले स्पियरमन्टको साथ बनाएको हो मोरक्कोको राष्ट्रिय पेयको रूपमा चिनिन्छ, धेरै अन्य जडी बूटीहरू मोरक्कोमा हरियाली चियाको साथ खपत हुन सक्छ। मोरक्को चायका लागि यो व्यञ्जन ऋषिसँग (अरबी भाषामा) जाडो महिनाहरूमा विशेष रूपमा लोकप्रिय छ, र केवल सुगन्धित स्वादिष्ट तर चिकित्सकीय लाभहरू मात्र अप्ठ्यारो गम्भीरताहरूको रूपमा प्रदान गर्दछ।
ताजा वा सूखे ऋषि प्रयोग गर्नुहोस्। तलका उपायहरू सानो बर्तनको लागि हुन्। तपाइँको व्यक्तिगत स्वादमा चिनियाँ समायोजन गर्नुहोस्। ध्यान दिनुहोस् कि नुस्खाको निर्देशनले स्टिपिङ प्रक्रियालाई सरल बनाउँछ; चिया थप पारंपरिक रूपमा बनाउन, तस्विर ट्यूटोरियलका चरणहरू पछ्याउनुहोस् मोरक्को चाय बनाउन कसरी , तर टकसालको लागि ताजा ऋषिलाई बदल्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच हरी चाय पात, अधिमानतः बन्दुक
- 1 ठूलो मुट्ठी ताजा ऋषि (पत्ते, वा 1 चम्मच सुक्खा ऋषि)
- 1/2 लेटर (लगभग 2 कप) उबलते पानी
- 1/4 कप शर्करा
यसलाई कसरी बनाउने?
- केही पानी खान्नुहोस्। पानीको लगभग 1/4 कपको साथ एक सानो चिया बर्तन कुल्ला गर्नुहोस्।
- चिया पातहरू र अर्को 1/4 कप उबलते पानी थप्नुहोस्। प्वाल घुमाउन र पातहरू कुच्याउन बान्की घुमाउनुहोस्, र पानी खारेज गर्नुहोस्।
- ऋषि र चिनो जोड्नुहोस्, र 1/2 लीटर (लगभग 2 कप) उबलते पानी संग बर्तन भर्नुहोस्। पाँच मिनेट वा लामो समयसम्म चिया चल्न छोड्नुहोस्; वा, यदि तपाईंको चिया बर्तन स्टोव माथि सुरक्षित छ भने, तपाईं तातो फिर्ता मध्यम उँचाइमा एक फोडा ल्याउन सक्नुहुनेछ।
- धीरे चिया चिसो, सानो चिया चश्मेमा राख्नुहोस् र सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 50 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |