सैफन चिया मोरक्को शहरको टोलौइनको आसपास लोकप्रिय छ, जहाँ स्थानीय क्षेत्रफलले खेती गरिन्छ। यो अन्य जातहरूमा कम लोकप्रिय छ, सम्भवतः बिरुवाको खर्चको कारण।
केफनका तालिमहरू हरि चायको एक उदार चुरोट थपेर तयार पारियो, राम्रो तरिकाले बन्दुक। फलफूलको चिनियाँ बिरुवाको विशिष्ट सारसँग हल्का सुगन्धित हुन्छ। मोरक्को चाय पारंपरिक रूप देखि सिरपडी मीठे सेवा गर्दछ; आफ्नो आफ्नै स्वादमा चीनी समायोजन गर्नुहोस्।
ध्यान दिनुहोस् कि नुस्खाको निर्देशनले स्टिपिङ प्रक्रियालाई सरल बनाउँछ; चियालाई थप परम्परागत बनाउन, तस्विर ट्यूटोरियल हेर्नुहोस् कसरी मोरक्को चाय बनाउने , टकसालको स्थानमा बिरुवा जोड्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच हरी चाय पत्तियां
- 1/2 चम्मच सफन धागे
- 1/2 लीटर उबलते पानी (लगभग 2 कप)
- 1/4 कप शर्करा
यसलाई कसरी बनाउने?
- केही पानी खान्नुहोस्। पानीको लगभग 1/4 कपको साथमा सानो चिसो कुल्ला गर्नुहोस्।
- चिया पातहरू र अर्को 1/4 कप उबलते पानी थप्नुहोस्। प्वाल घुमाउन र पातहरू कुच्याउन बान्की घुमाउनुहोस्, र पानी खारेज गर्नुहोस्।
- जाजर र शङ्क थप्नुहोस्, र 1/2 लीटर (लगभग 2 कप) उबलते पानी संग बर्तन भर्नुहोस्। पाँच मिनेट वा लामो समयसम्म चिसो पानी छोड्नुहोस्।
- धीरे चिया चिसो, सानो चिया चश्मेमा राख्नुहोस् र सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 97 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |