यद्यपि टकसाल चिया मोरक्कैको मनपर्दो पेय हो, केहि पनि उनीहरूको चिया सादा पिउन वा अन्य जडीबुटीहरू पिउन चाहन्छन्। शबा , जो अनुपस्थिती वा वार्मवुड को रूप मा जानिन्छ, यसको कडा गुणस्तर र औषधीय गुणहरुको लागि जानिन्छ, तर जब हरी चाय संग खड़ी हो यो धेरै उर्जाशील छ। चिनो, बेशक, कडा कडा काउंटर हुनेछ।
शबाको नुस्खाको साथ मोरक्को हरियो चिया कोसिस गर्नुहोस्, वा क्लासिक मिन्ट चाय नुस्खाको लागि एक सिग्रि वा दुई शेबा थप्ने प्रयास गर्नुहोस्।
तलका उपायहरू सानो बर्तनको लागि हुन्। तपाइँको व्यक्तिगत स्वादमा चिनियाँ समायोजन गर्नुहोस्। ध्यान दिनुहोस् कि नुस्खाको निर्देशनले स्टिपिङ प्रक्रियालाई सरल बनाउँछ; चिया थप पारंपरिक रूपमा बनाउन, तस्विर ट्यूटोरियल हेर्नुहोस् कसरी मोरक्को चाय बनाउने ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच चाय पत्ति (हरा)
- शेबाको 1 वा 2 स्पाइजिङ (सानो, अनावश्यकता वा काठमार्ग)
- 1/4 कप शर्करा
यसलाई कसरी बनाउने?
केही पानी खान्नुहोस्। पानीको लगभग 1/4 कपको साथ एक सानो चिया बर्तन कुल्ला गर्नुहोस्।
चिया पातहरू र अर्को 1/4 कप उबलते पानी थप्नुहोस्। प्वाल घुमाउन र पातहरू कुच्याउन बान्की घुमाउनुहोस्, र पानी खारेज गर्नुहोस्।
शबालाई केही उबलते पानीको साथमा कुन्नुहोस्, त्यसपछि यसलाई बान्को साथ बान्नुहोस्। 1/2 लेटर (लगभग 2 कप) उबलते पानी संग बर्तन भर्नुहोस्। पाँच मिनेट वा लामो समयसम्म चिसो पानी छोड्नुहोस्।
धीरे चिया चिसो, सानो चिया चश्मेमा राख्नुहोस् र सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 160 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 13 मिलीग्राम |
| सोडियम | 13 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 4 जी |