क्रिसमस पार्टनरहरूको लागि बिल्कुल सही, सान्टा शट एक रंगीन शूटर हो जुन समूहको साथमा मजा लिन सकिन्छ। प्रमुख टकसाल स्वादले बेग्लै माटोमाइनको फलफूलसँग असाधारण तरिकामा उच्चारण गरिएको छ। पूर्ण "सांता" प्रभाव प्राप्त गर्न, तपाईं आफ्नो परस्पर प्रविधिमा ब्रश गर्न चाहानुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 औंस ग्रेनेडाइन
- 3/4 औंस हरियो क्रेमे मा menthe
- 3/4 औंस
- खुर्सानी schnapps
यसलाई कसरी बनाउने?
- ग्रेनाडिन एक शट ग्लासमा राख्नुहोस् ।
- फ्लोट हरियो क्रेम्मेन्ट मा शीर्ष मा।
- फ्लोट मिर्चमा सिङ्कप्प माथि।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 198 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 18 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 33 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 9 जी |