यो समुद्री खाना डुबाइ एक राम्रो पार्टी डुब्न विभिन्न किसान वा रोटी संग बनाउँछ। यस डुबकीमा केकडा वा लोबस्टर प्रयोग गर्नुहोस्, वा संयोजन प्रयोग गर्नुहोस्।
फ्रान्सेली रोटी क्रिस्टिनले यस अतिरिक्त विशेष समुद्री खाना डुब्नको लागि एक शानदार डुबकी बनाउँछ। द्रुत तयारी निर्देशनहरूको लागि सुझावहरू हेर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच दूध
- 1 चम्मच नींबू रस
- 1 चम्मच प्याज (कटाई)
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच पेपरिका
- ड्यास करी पाउडर
- 1 प्याकेज क्रीम पनीर (काटिन्छ)
- 1 कप लम्बस्टर (वा केकडा वा मिश्रण)
यसलाई कसरी बनाउने?
- दूध, नींबूको रस, प्याज, नमक, पेपरिका राख्नुहोस् र ब्लेंडर कंटेनरमा करी पाउडरको ड्यास राख्नुहोस्। क्रीम पनीर को केहि टुकडे जोडें; सुचारु सम्म कम गतिमा प्रक्रिया। उच्च गति घुमाउनुहोस् र मिश्रण गर्नुहोस्, एक समयमा केही बाँकी पनीर थप्दै।
- सामग्रीहरू सार्नको लागि रबर स्पट्युल प्रयोग गर्नुहोस्। जब सुचारु हुन्छ, समुद्री खाना र पल्सलाई वांछित रूपमा जोड्नुहोस्, त्यसमा निर्भर गर्दछ कि तपाइँ कसरी डुब्न चाँडो हुन्छ।
- डुबेर एक सेवामा कटोरा ट्रांसफर गर्नुहोस्।
- सब्जी डिपर, सिमीनी, या चिप्स संग डिप सेवा गर्नुहोस्।
सजिलो फ्रान्सेली रोटी क्रोस्टिन
Preheat ओवन 375 एफ स्लाइस 1/2-इन्च राउन्ड विकर्णमा एक बागेट र तिनीहरूलाई एक टुक्रा कागज वा पन्नी पकाउने पानामा व्यवस्थित गर्नुहोस्। एक कप मा 1/3 कप जैतून को तेल राख्नुहोस्। रोटी स्लाइसको दुवै पक्षमा जैश तेलको ब्रश। नमक र ताजा जमीन कालो मिर्च संग हल्का स्लाइसहरू छिटो गर्नुहोस्।
लगभग 5 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा उठाउनुहोस्। अर्को 5 मिनेटको लागि घुमाउनुहोस् र हल्का खारेज सम्म।
यदि वांछित भएमा, तातो स्लीप पिर्मेस पनीर संग नरम स्वाद छिड्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
क्रीम पनीर र मेयोनेज संग क्लम डिप
पनीर र सोजेज डुब - जोसेको बेस्ट डिप इभर
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 34 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 62 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |