तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (1 पाउन्ड) प्याकेज Velveeta पनीर , क्यूब्ड वा कटक
- 1 मिर्च गर्न सक्छ - कुनै सेम
- 1 पाउंड मध्यम वा गरम वा मसालेदार सॉसेज, खरानी र कुरकुरा
यसलाई कसरी बनाउने?
- क्रोकोपोटमा Velveeta पनीर, मिर्च, र खैरोदार सॉसेज जोड्नुहोस् ।
- तपाईं यो स्टोवमा गर्मी गर्न सक्नुहुनेछ जब सम्म पनीर पिघ्न र यो सबै सँग एक साथ मिश्रण गर्दछ। मैले सामान्यतया क्रोक पोटमा कम्तीमा कम्तीमा राखेको छु र त्यसपछि त्यहाँ सेवा गर्न को लागी राख्नुहोस्।
मलाई नुस्खा दोहोर्याउनु पर्छ किनकी यो सबै आधा घन्टा मा अन्यथा चल्नेछ।
जेसिस द्वारा पोस्ट गरिएको
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 448 |
| कुल मोटा | 23 जी |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 71 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,662 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 30 जी |