उत्तम पेटू शाकाहारी एपटेकरको खोजी गर्दै हुनुहुन्छ? धेरै प्रकारको बनावट र स्वादको लागि मशरूम र अखरोटबाट बनाइएको यो शाकाहारी र भेग्ने पेट नुस्खाको प्रयोग गर्नुहोस्। शाकाहारी पिट धेरै स्वस्थ छ र वास्तविक कुरा भन्दा मोटो मा निचोड हुन्छ। मशरूम, लसुन, टोफू र अखरोटको साथ बनाइयो, यस सरल पेट एडवर्ट नुस्खाको सबै अवयव शाकाहारी र भेग दुवै हो, यो एक एपेटाइजरले मात्र कुनै पनि आहारको लागि उपयुक्त बनाउँछ।
आफ्नो शाकाहारी र शाकाहारी अखरोट पिट को रोटी वा पटाखे संग ठुलो पार्नुहोस्। यो मशरूम र अखरोट पिटले शाकाहारी र भेग स्यान्डविचका लागि राम्रो स्यान्डविच फैलाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 चम्मच। जैतून का तेल
- 3/4 पाउन्ड कटाई ताजा मशरूम
- 1/2 प्याज, कटाईयो
- 2 लौंग लसुन, मिनीज
- 1/4 पाउन्ड फर्म टोफू, मसला
- 1/2 कप बटुआ
- 1/4 चम्मच, नमक
- 1/4 टस्पेस। काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्याज नरम, लगभग 5 मिनेटसम्म नआउन्जेल जैतूनको तेलमा मशरूम, प्याज र लसुनलाई सार्नुहोस्।
- एक प्रोसेसर मा मशरूम मिश्रण र टोफू राख्नुहोस् वा ब्ल्लेन्डर र पनीर सुचारु सम्म।
- ब्वाँस्न, नमक र कालो मिर्च, र सुचारु नभए सम्म शुद्ध।
- शाकाहारी पिट राम्रो तरिकाले भरिएको छ।
- रोटी वा पटाखेहरूसँग तपाईंको पेटी सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 147 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 169 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 5 g |