सुन्तलाको रस र कटा अदरकले यस असाधारण मीठा र खट्टाको चिसोलाई थप लात थप्दछन्। यो नुस्खा स्वाद र मीठो र खट्टा सॉस जस्तै तपाईं धेरै चिनियाँ रेस्टुरेन्टहरूमा फेला पार्नु पर्छ जस्तो देखिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 tablespoons
- कन्सस्ट्राक (एक टुक्रा बनाउन को लागि पर्याप्त पानी संग मिश्रित)
- 2/3 कप पानी
- 1/3 कप सेतो सिरका
- 2 देखि 3 चम्मच टमाटर पेस्ट
- 1 1/2 चम्मच सोया सस (हल्का)
- 2 चम्मच सुन्तला रस
- 1/4 चम्मच नुन
- 1/3 कप शर्करा
- 1 चम्मच वनस्पति तेल (
- या मूंगफली तेल)
- 2 चम्मच अदरक (ताजा, पतला कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सानो कटोरामा पानीको साथमा कोस्टस्टर्क मिलाउनुहोस्, कन्नेस्टर्क भंग गर्न हिसाब गर्ने। छुट्याइएको। एक अलग कटोरी मा, संयुक्त रूप देखि 2/3 कप पानी, सिरका, टमाटर को पेस्ट, सोया सॉस, सुन्तला रस, नमक, र चीनी को साथ हल। (आवश्यक भएमा, टमाटर पेस्टमा मिश्रण गर्न whisk प्रयोग गर्नुहोस्)।
2. सस्यानमा, मध्यम तापक्रममा तेल उचाल्नुहोस् (डायलमा 6 वटा)। मिनिटेड अदरक जोड्नुहोस् र लगभग 1 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, जब सम्म यो सुगन्धित र भूरे रंगको सुरुवात हुन्छ।
3. चटनी थप गर्नुहोस् र चिन्ता लिनुहोस्, चिनियाँ भंग गर्न बिस्कुट। आवश्यक अनुसार आवश्यक गर्मी समायोजन गर्नुहोस्। (नोट: यस समयमा यदि तपाईं चाहानुहुन्छ कि तर्फबाट प्यान हटाउन र मेष स्ट्रेनर को माध्यम ले मिनिङ अदरक हटाउन को लागी चटको पछाडि हटाउन सक्नुहुनेछ, त्यसपछि फेरि स्टोवमा फर्कनुहोस्)।
4. कर्नस्टर्क / पानीको स्टोरी पुन: हल गर्नुहोस्। गर्मी उठाउनुहोस् र चटनीमा छाला राख्नुहोस्, तुरुन्तै मोटो पार्नुस्। फ्रिजमा तुरुन्त सेवा गर्नुहोस् वा छापिएको कन्टेनरमा भण्डार गर्नुहोस्। प्रयोग गर्नु अघि पुनःहेट गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 55 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 181 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |