यी ओवन-फ्रिड प्याज रङहरू कम मोटो, कुरकुरा र यति सजिलो हुन्छन्। किन सबै ग्याँस फरिङ प्याज के साथ परेशान गर्दा यो पकाएको संस्करण यति राम्रो काम गर्दछ? यस प्याज अंगूठी नुस्खाको रहस्य "पान्को," जापानी शैलीको ब्रेडक्रम्ब हुन्छ, जसले रोशनी, क्रान्तिको बनावट दिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 ठूलो
- अण्डा को सफेद
- 3 चम्मच। दूध
- केयने का चुरोट
- 2 ठूलो प्याज (पहेंलो, कटाई, 1/2-मा मोटो रिंगहरुमा विभाजित)
- 1/2 कप आटा (सबै उद्देश्य, नमक र ताजा जमीन काली मिर्च संग स्वाद)
- 3 देखि 4 कप
- पान्को (जापानी शैलीको ब्रेडकोम्बा)
- 1 बोतल सब्जी तेल स्प्रे
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ओवन 450 देखि एफ सम्म।
एक उज्ज्वल कटोरामा अण्डाको सेतो, दूध र केयेनीको बिचमा। बत्तिको ब्रेकमा बत्तीको बर्तनमा फैलाउनुहोस्।
3. ठूलो प्याज कटोरा प्याज रिंग्स जोड्नुहोस्, आटा संग छिटो र कोट राम्रो तरिकाले टान्नुहोस्। बैचमा काम गर्दै, पहिले अण्डा मिश्रणमा फलिड प्याज रिंगहरू डुबाउनुहोस् र त्यसपछि कोटमा पूर्ण रूपमा कोटमा राख्नुहोस्। पाकहरू पानाहरूमा स्थान्तरण गर्नुहोस्।
4।
हल्कापूर्वक पकाउने स्प्रेको प्याज कोटहरू कोट। 12 देखि 15 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा सुनको वरिपरि सुनने-खैरो र कुरकुरा सम्म। तातो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 335 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 मिलीग्राम |
| सोडियम | 535 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 56 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 15 जी |