घरमा तपाईंको आफ्नै पेट्रो चकलेट बनाउन सजिलो छ। यसलाई फैंसी जारमा राख्नुहोस्, र यो वरदानका लागि राम्रो छ, बेक बिक्री, वा निधि-राउटर। यदि तपाईं Nutella® लाई प्रेम गर्नुहुन्छ भने तपाइँ यस स्वादिष्ट उपचारको साथ पनि मजा लिनुहुनेछ। यो टोस्ट, waffles, वा सादा स्यान्डविचमा राम्रो छ। यसलाई डुबाईको रूपमा प्रयोग गरी हेर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप सेमिसेरी चिप्स
- 1 1/2 कप चिकनी
- 1/4 कप मक्खन (वा मार्जिन, नरम)
- 1/4 कप कन्फेक्शनरहरू
- 1 चम्मच निकाल्नुहोस्
- 1 चम्मच तत्काल granules
- 1 चम्मच पानी (तातो)
यसलाई कसरी बनाउने?
एक double-boiler मा वा माइक्रोइभमा चिकनी सम्म चिप्स पिग्नुहोस्। चकलेट झगडा नगर्ने हेरचाह गर्नुहोस्। नराम्ररी न्यानो सम्म ठोलो, तर अझै तरल।
एक ठूलो कटोरा मा स्क्रैप पिघल चकलेट। थप्नुहोस्, मक्खन, चिनी, र निकाल्नुहोस्। राम्रो तरिकाले संयुक्त रूपमा हल गर्नुहोस्।
पूर्ण रूपमा भंग नभएसम्म द्रुत पानीको साथ तत्काल कफी मिलाउनुहोस्। संयुक्त रूपमा चकलेट मूंगफली मक्खन मिश्रणमा जोड्नुहोस्।
तंग मुहरका साथ ग्लास जारमा स्क्रैप गर्नुहोस्।
सँगको रूपमा सेवा गर्नुहोस्, पटाखे, वा टोस्ट वा भरने को लागी प्रयोग गर्नुहोस्।
चकलेट मूंगफली मक्खनको सुन्दर जार कुनै पनि अवसरको लागि उत्कृष्ट वरदान बनाउँछ र बेक बिक्री र अन्य निधि-रासर्सका लागि राम्रो काम गर्दछ।
सुझाव सम्बन्धित व्यञ्जनहरू
• घर का बना चकलेट मूंगफली मक्खन कप विधि
• घर का बना मूंगफली मक्खन पकाउने
• चॉकलेट मूंगफली मक्खन Combos कैंडी पकाने की विधि
• चकलेट मूंगफली मक्खन मार्शमेल कप कपडा
• डिपो मूंगफली मक्खन Meltaway कुकीज पकाउनुहोस्
• फ्लोरलेस चॉकलेट मूंगफली मक्खन चुम्बन पकाउनुहोस्
• मूंगफली मक्खन बार्सुस्की
• मूंगफली मक्खन-चकलेट चिप मिनी-मफिन्स नुस्खा
• मूंगफली मक्खन कुकी बार्स पकाउनुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 50 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 13 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |