ठूलो मात्रामा पकाउने खानाको लागि बिल्कुल सही, सेतोरी मक्खन बारबेकिएको मक्काको मीठोपनको प्रशंसा गर्दछ। समय अगाडि मक्खन मिश्रण गर्नुहोस् र फ्रिजमा भण्डारण गर्नुहोस् 3-4 दिनसम्म। प्रयोग गर्नु अघि कोठाको तापमान ल्याउन निश्चित गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- मकैको 4-6 कान, हर्क अर्कै, रेशम हटाइयो
- 1/2 कप / 120 एमएल मक्खन
- 1/4 कप / 60 एमएल सपाट पट्टे अजल
- 1 आउनु, लगभग कटा भयो
- 1 चम्मच / 5 एमएल सेतो सिरका
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल कोषेर वा समुद्री नुन
यसलाई कसरी बनाउने?
मकलाई सफा गर्न, हर्कहरू तल टाँस्नुहोस्, तर तिनीहरूलाई हटाउनुहोस्। मकै रेशमलाई सफा गर्नुहोस्। मकईको एक ठूलो कन्टेनरमा राख्नुहोस् र केहि घण्टाको लागि लिने अनुमति दिन्छ। यसबाहेक, मक्खन, अजवाली, काटन, सिरका, र खाना प्रोसेसरमा नमक मिलाउनुहोस्। पल्स जबसम्म मिश्रण राम्रो हुन्छ। प्रत्येक कान मक्खन मिश्रण संग र फेरि हल्ला फिर्ता गुर्दे। मध्यम गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। मकई ग्रिलमा राख्नुहोस् र पकाउने प्रक्रियाको समयमा प्राय: बारी गर्न सुनिश्चित गर्नुहोस्।
8-10 मिनेटको लागि ग्रिल। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1010 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 41 मिलीग्राम |
| सोडियम | 205 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 236 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |