यो चिन्रा डुबेर कच्ची सब्जी डिपर्स वा मिश्रित पटाखेहरूसँग सेवा गर्नुहोस्। यो केवल पाँच अवयवहरूको साथ एक साधारण नुस्खा हो। सरल डुबकी डिब्बाबंद झिंगा, नींबू रस, मेयोनेज, र क्रीम पनीर संग बनाइन्छ। अतिरिक्त रंगको लागि डुबानको माथिको एक सानो पेपरिका छिड्नुहोस्, वा यसलाई कटा हरियो प्याज माथिको साथ बनाउनुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्
समुद्री भोजन डुबकी क्रैब, चिन्ता वा ल्बस्टर संग
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 ओज चिन्ता (दुई साना डिब्बाहरू, घिमिरे)
- 1 लेमनको रस
- 1/4 कप पतला कटा प्याज
- 1 (3-औउन्स) प्याकेज पनीर
- मेयोनेज (जस्तै वांछित स्थिरताका लागि आवाश्यक छ)
यसलाई कसरी बनाउने?
- भत्किएको कंगन, नींबूको रस, प्याज, र क्रीम पनीरको प्रयोग गरी कटोरा जोड्नुहोस्, कफीको लागि राम्रो स्थिरता बनाउनको लागि पर्याप्त मेयोनेज जोडेर।
- कम्तिमा 1 घण्टाको लागि सर्प र प्रशोधन गर्नुहोस्।
- यो चिन्रा डुबेर कच्ची सब्जी डिपर्स वा चिप्सका साथ सेवा गर्नुहोस्।
अधिक
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 58 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 54 मिलीग्राम |
| सोडियम | 147 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 6 g |