यो क्रैक बर्तन ब्रोकोली र कूलफ्लावर संयोजन सहि छिटो पनीर पनीर सस संग पूर्णतामा पकाइएको छ। माथिल्लो टाढा टाढिएको पनीर पनीरको साथ माथि। एक कुखुरा टपिंग संग ताजा पकाया देखो को लागि पकाया वनस्पति र पनीर को मिश्रण एक हल्का रूप देखि चिकने कैसेरोल मा डाल दिए र यो तितली रोटी को टुक्राहरु संग शीर्ष। बसोबास नभए सम्म ब्रेल
संयोजनको सट्टामा सबै ब्रोकोली वा कालीफ्लवरको साथ बनाउनको लागी महसुस गर्नुहोस्। पकाएको बेकन केहि राम्रो स्वाद को लागी छ, तर शाकाहारी संस्करण को लागि यसलाई छोडने को लागि स्वतंत्र महसूस गर्छन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 स्ट्रिप्स बेकन
- 1 (10 ओजी) pkg जमे भएका फूलबाबु (ठुलो)
- 1 (10 oz) pkg जमे भएका ब्रोकोली (ठुलो)
- 1 (10 3/4 ओज) क्रिडर पनीर सूपलाई जोड्न सकिन्छ
- कोसेसर नमक र काली मिर्च (स्वाद गर्न)
- वैकल्पिक: 1/4 कप कटाईदार छिद्रदार पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
- कुरकुरा सम्म कुक बेकन; पेपर टोलहरूमा राम्ररी राम्ररी तान्यो।
- क्रको बर्तनमा ब्रोकोली र कूलफ्लावर राख्नुहोस्। सब्जियों मा चम्मच सूप; चिसो बान्कन संग छिटो। नमक र काली मिर्चको मौसम।
- लगभग 3 देखि 4 घण्टाको लागि कम र पकाउनुहोस्।
- पकवान हुनुभन्दा करिब 20 मिनेट पहिले, पार्वर्ड पनीरको साथ माथि।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- जब डिश पकाउन समाप्त भएको छ, मिश्रणमा क्यासेरोल डिशमा राख्नुहोस् र ठीक रोटीको टुक्राको साथमा र 1 कपको नरम रोटीको टुक्रा टुक्रा बनाउनुहोस् 2 चम्मच मक्खनको साथ । खैरोड नभएसम्म दलालको तल्लो तहमा राखी राख्नुहोस्।
- अतिरिक्त स्वाद र रङको लागि 1 कप फ्रिज गरिएको कटा हुआ गाजरमा जोड्नुहोस्।
- जमे भएका सब्जहरू सहित क्रक बर्तनमा diced red bell mepper थप्नुहोस्।
- पकवानमा 1/2 कप कटा प्याज थप्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 215 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 9 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 47 मिलीग्राम |
| सोडियम | 391 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 13 g |