यहाँ तपाईंको केकडा, केकडाको खुट्टाहरू, या केकडा पंजाहरूमा थप स्वाद थप्न एक स्वादिष्ट तरिका हो कि तिनीहरू पहिले नै पकाएका छन् वा तिनीहरूलाई स्पिड बियरको साथ कच्चा भापमा राख्छन्!
एक एम्बर वा 'लाल' बियर यो नुस्खाको लागि उत्तम हो; यो स्वादको गहिराई पनि बिना कट्टरपन्थी हुन सक्छ।
रक केकड़ा पंजाहरू बजारमा बढी उपलब्ध हुन्छन्। नीलो केकडाका समानहरू, अमेरिकी उत्पादन गरिएको चट्टानको केलाबहरू स्थिर रूपमा खेती गरिन्छ र राम्रो मीठा केराब स्वाद छ। तपाईं कुनै पनि प्रकार के केकडाको लागि यो नुस्खा प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ, यद्यपि।
यदि तिनीहरू पहिले नै छैनन् भने, भ्यागुण गर्नु अघि प्रत्येक पैदल वा पंखा हल्का गर्न निश्चित गर्नुहोस् ताकि स्वाद भित्र भित्र जान सक्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 बोतल बियर (एम्बर, अधिमानतः फ्लैट)
- 2 चम्मच ब्राउन शुगर
- 2 चम्मच समुद्री भोजन सीजन (जस्तै पुरानो बे)
- 1 tablespoons सेब साइडर सिरका
- 1 चम्मच काली मिर्च
- वैकल्पिक: 1/2 चम्मच केनी मिर्च
- 2-3 पाउंड केकडा पंजे, केकडा पैर, वा
- पुरा केकहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो ढोका स्टकस्पटमा, बियर, शर्करा, समुद्री खानाको सिजन , सिरका, र मसलाहरू मध्यम-उँचाइमा एक फोडामा ल्याउन।
- केकडाहरू थप्नुहोस् र राम्रोसँग हलचल गर्नुहोस्।
- आवरण र 5-7 मिनेट (कच्चा केक्राका लागि 10-15) भाप, केही पटक सुतेको छ।
- केकडाहरू हटाउनुहोस् र तातो सेवा गर्नुहोस्, केही अतिरिक्त समुद्री खानाको सिसामा लिन्छ भने यदि छिटो छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 412 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 253 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,163 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 71 g |