यो क्रीम पनीर, मेयोनेज, र मिनिड क्लम्स संग, seasonings संग तैयार गर्न एक सजिलो डुबाइ हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 साना प्याकेजहरू / 6 औंस क्रीम पनीर
- 3/4 कप मेयोनेज
- 1 सानो क्लोव लसुन (कुचल र पतला मिनी)
- 1 गर्न सक्छन् / 7 औंस क्लम्स (खनन, नाली)
- 1/4 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच मिर्च
- 1/2 चम्मच पेपरिका
- 1 ड्यास केने मिर्च (जमीन, वा
- काली मिर्च चटनी )
- 1 चम्मच वर्कस्टर्सशायर सॉस
यसलाई कसरी बनाउने?
- सुचारु नभएसम्म क्रीम पनीर, मेयोनेज र लसुनको मिश्रण गर्नुहोस्। मिनिसिड क्लमहरू थप गर्नुहोस् र बाँकी मौसमहरूसँग मिश्रण गर्नुहोस्।
- राम्रो तरिकाले ठुलो सम्म कभर र फ्रिज गर्नुहोस्।
- चिप्स, पटाखेहरू, वा ताजा कटालो सब्जिहरूसँग डुबकी सेवा गर्नुहोस्।
सम्बन्धित व्यञ्जनहरू
- मलाई मलाई चिन्ता लाग्यो
- चिंराट डुबकी पकाउनुहोस्
- क्लम डिप पकाउने
- क्रीमयुक्त बेक्ड क्रैब डुब
- क्रैबी बिट्स
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 175 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 25 मिलीग्राम |
| सोडियम | 238 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 4 जी |