पक्का वा ग्रील्ड माछा वा समुद्री खानाको ड्रेस अप गर्न यो अमीर र स्वादिष्ट शीत भयो केलाब ससको सानो प्रयोग गर्नुहोस्, वा असाध्यै फरक एपटेकर वा साइड डिश बनाउनका लागि फ्रि हरा हरियो टमाटरहरू या बप्लो स्लाइसहरू।
यो हातमा राख्न एक ठूलो चटप हो। अतिरिक्त बनाउनुहोस् र सानो कन्टेनरहरूमा यसलाई स्थिर गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच मक्खन
- 2 चम्मच आटा
- 2 हरित प्याज, लगभग 2 इन्च हरियो संग, पतला कटाई
- 1 चम्मच कटा अजमा पत्तियां
- 4 औंस lump crabmeat
- 1/4 कप सुकेको शरी
- 2 कप भारी कडा क्रीम
- 1 1/2 चम्मच कजुन वा क्रय सिजन, वा स्वाद
- 1 चम्मच टमाटर पेस्ट
- नमक र काली मिर्च, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- कम गर्मीमा एक सस्यानमा मक्खन पिच्छे; आटा, प्याज र अजमोदमा हलचल। 5 मिनेटको लागि कुक, स्ट्राइकिंग
- आटा मिश्रणमा शरी र केराबेमेट थप्नुहोस्; धीरे-धीरे क्रीम जोड्नुहोस्, लगातार घिमिरे। काजुन सिजन र टमाटर पेस्टमा हलचल। थोरै कम गर्न कम्तिमा 5 मिनेटको लागि सिम्मर गर्नुहोस्।
- यदि आवश्यक भएमा सिजनहरू चिसो र समायोजन गर्नुहोस्, नमक र काली मिर्च जोड्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 296 |
| कुल मोटा | 26 जी |
| पागलिएको बोसो | 16 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 85 मिलीग्राम |
| सोडियम | 322 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 6 g |