यो स्वादपूर्ण asparagus नुस्खा केवल कुनै पनि भोजन संग फिट हुनेछ, र डिश मिनेटमा गरिन्छ। लसुनले asparagus र मशरूम अतिरिक्त स्वादको यो संयोजन प्रदान गर्दछ।
कटाईएको बटन वा क्रिमिनी मशरूम प्रयोग गर्नुहोस् वा जंगलमा मशरूम वर्गीकरण प्रयोग गर्नुहोस्। यदि मशरूम साना छन् भने, तपाईं तिनीहरूलाई छोड्न सक्नुहुन्छ। अतिरिक्त र स्वादको लागि, रातो र नारंगी घंटी काली मिर्च वा पतित कटा गाजरहरू जोड्ने विचार गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड asparagus
- 8 औंस छोटो मशरूम वा बायाँ भने सानो भएमा
- 3 चम्मचहरू
- अतिरिक्त-कुञ्जी जैतून का तेल
- 1 मध्यम क्लोव लसुन, मिनीज
- कोसर नमक र ताजा जमीन कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 425 एफ (220 सी / ग्याँस 7) ताप्नुहोस्।
- तेल ठूलो ठूलो पकाउने पाना वा प्यान।
- यदि asparagus stalks मोटो छन् भने, सब्जी पिरोया संग छील।
- प्रत्येक स्टक धीरे झुन्ड्याउनुहोस् कडा समाप्तिहरू स्न्याप गर्नु पर्दछ। वैकल्पिक रूपमा, स्टकहरू ट्रिम गर्न एउटा चाकू प्रयोग गर्नुहोस्। अन्त्य खारेज गर्नुहोस् वा सब्जीको भित्ताको लागि तिनीहरूलाई अलग राख्नुहोस्। 2-इन्च लम्बाइमा एस्पारागसलाई स्लाइस गर्नुहोस्, वा यदि तिनीहरू साना छन् भने तिनीहरूलाई छोडिदिनुहोस्।
- मशरूमहरू सफा गर्नुहोस् (तलका सुझावहरू हेर्नुहोस्) र तिनीहरूलाई 1/2-इन्च मोटीको टुक्रा गर्नुहोस्। यदि मशरूम साना छन् भने, तिनीहरूलाई छोडिदिनुहोस्।
- एक ठूलो कटोरा वा खाना भण्डारण बैगमा एस्पेरगस र मशरूम टाउको साथ जैतून को तेल र लसुन संग राम्रो लेपित सम्म।
- तयार पाक प्यानमा लेपित सब्जियों को व्यवस्था गर्नुहोस्। कोसर नुन वा समुद्री नमक र ताजा जमीन कालो मिर्च सँग एस्पेरपस र मशरूम छिटो।
- 12 देखि 15 मिनेटको लागि निलम्बन नभएसम्म हल्का र हल्का खारेज। धेरै पतली asparagus स्पियरहरूको लागि कम समय अनुमति दिनुहोस्।
सुझावहरू
कसरी मशरूम सफा गर्ने?
मशरूम पानी अवशोषित गर्छन, त्यसैले तिनीहरूलाई छोटो पार्नुहोस् र पेपर तौलहरूसँग पकाउनुहोस्। यदि तपाईं चाहानुहुन्छ भने तारेहरू हटाउनुहोस्, वा केवल ट्रिम गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 176 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 205 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 6 g |