डिशले स्वादिष्ट परिवारको खाना बनाउँछ, वा पोट्लक रात्रिमा लिन्छ।
बिस्किट्स र ब्रोकोली सलाद वा सरल टाउको सलाद संग यो गन्ध चिकन र नूडल क्यासरोल को सेवा गर्नुहोस्।
केहि समान व्यञ्जनहरु मा नूडल्स , नूडल संग क्रक बर्तन चिकन , या मशरूम संग चिकन नूडल क्यासरोल संग चिकन ला किंग पुलाव शामिल हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस अण्डा नूडल्स, नुहाएको
- 8 चम्मच मक्खन
- 1 कप कटा हुआ मशरूम, लगभग 4 औंस
- 1/3 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 2 कप
- चिकन भाइरस , अधिमानतः अनावश्यक वा कम नमक
- 1 कप दूध
- 1/4 कप पिमिन्टो, कटाई (2-औंस जार, घिमिरे)
- कोषेर नमक र ताजा जमीन काली मिर्च, स्वाद गर्न
- 2 कप पकाएको diced चिकन
- 1/3 कप ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्याकेज दिशा निर्देशन र नाली अनुसार कुक नूडलहरू।
- ओवनमा 350 फिट
- ठूलो स्किलेटमा, मक्खन ठूलो स्किलेटमा पिच्छे वा कम तापमाथि प्यान साईन ; मशरूम चुपचाप आटामा मिश्रण गर्नुहोस्, सुचारु नभई अचम्म लाग्ने। कुक, स्ट्राइकिंग, 2 मिनेटको लागि।
- धीरे - धीरे चिकन भौंरा, दूध र पिमेन्टो जोड्नुहोस्, चिसो चिसो हुँदासम्म निरन्तर हलचल। स्वाद र स्वाद गर्न कोषको नमक र ताजा जमीन काली मिर्च थप गर्नुहोस्।
- एक मक्खन 2 1/2-क्वार्ट क्यासरोलमा, पकाएको र नालीदार नूडल्स, diced चिकन, र चटनी मिश्रण जोड्नुहोस्। शीर्ष माथि पर्मेसन पनीर छिर्नुहोस्।
- 20 देखि 25 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- अण्डा नूडल्सको सट्टा, पकाएको र डराएको स्प्याग्टी, मार्गेरी, वा अर्को प्रकारका पास्ताको साथको डिश बनाउनुहोस्।
- मशरूम छोडिदिनुहोस् र मक्खन 6 वटा चम्मचमा घटाउनुहोस्।
- 1/2 देखि 1 प्या प्या प्याज वा आटा जोड्नुअघि मक्खनमा प्याज, काली, र गाजरको मिश्रण।
तपाईं पनि मन पर्छ
चिकेन पास्ता पुलावले कैदर्ड पनीर र बेकनसँग
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 613 |
| कुल मोटा | 36 g |
| पागलिएको बोसो | 16 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 127 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,181 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 39 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 32 g |