यो डिब्बाबंद फलको साथ बनाइएको सरल फलफूलको संरचना हो। यो एक नाश्ता वा ब्रान्ड ह्याङ्ग डिश वा नाश्ता क्यासिला संग काम गर्न उत्कृष्ट साइड डिश हो। या कुनै हल्का मिठाई व्हाइड क्रीम संग वा गर्म तातो फल एक सजिलो र स्वादिष्ट मिठाई को लागि टोपिंग र टोस्टड पागल या नारियल व्हाइड।
केही अन्य प्रकारको डिब्बा वा सूखे फलको साथ स्थानान्तरण गर्न नि: शुल्क लाग्छ। मिश्रणमा अनानास बन्दुकहरू, म्यानारिन नारंगी स्लाइसहरू, वा सूखे भागहरू थप्नुहोस्। किशमिन्स, सूखे चेरी, वा सूखे क्रेनबेरीहरू पनि थप्न सकिन्छ। फलको लागि अतिरिक्त सुन्तलाको रस वा केही सेब साइडर वा क्रेनबेरीको रस थप गर्नुहोस् यदि तपाईं अधिक तरल चाहनुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कर सकते हो (15 औंस) कटा भयो पीडित
- 1 गर्न सक्छन् (15 औंस) कालो रातो लाल चर्को
- 1 गर्न सक्छन् (15 औंस) कटा भयो नाशपाती
- 1 गर्न सक्छन् (15 औंस) खूबानी halves
- 4 चम्मच ब्राउन शुगर (पैक गरिएको)
- 4 चम्मच जमे भएका सुन्तला रस ध्यान
- 1/2 चम्मच ग्राउंड दालचीनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै डिब्बाबंद फल राम्रो तरिकाले नाली।
- ढिलो कुकरमा भरिने फलहरू ट्रांसफर गर्नुहोस्। भूरी शर्करा, सुन्तलाको रस ध्यान, र दालचीनी थप्नुहोस्। मिश्रण गर्न धीरज हल गर्नुहोस्।
- ढिलो कुकरलाई ढाक्नुहोस् र स्पाइडिङ फल LOW मा 3 देखि 5 घण्टासम्म राख्नुहोस्।
- फललाई सुस्त कुकरबाट तातो बनाउनुहोस्।
भिन्नता
- जमीन दालचीनीको सट्टा, ढिलो कुकरमा 3-इन्च सिनेमोन स्टिक थप्नुहोस्।
- सूखे क्रेनबेरीहरू या किशमिशहरू फल मिश्रणमा थप्न सकिन्छ।
- रस को साथ अनानास बन्दूक को 1 सानो (8 औंस) जोड सकते हो।
- एक मोटो कम्पनको लागि, आडको पाई भरने को लागी डिब्बाबंद कटाई पीडितहरुलाई बदल्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 140 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 35 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 2 जी |