कद्दिन मार्टिनिनी लामो समयदेखि एक मनपर्ने ककटेल भएको छ र एक बनाउन को लागी थुप्रै तरिकाहरू छन्। यो एक साधारण नुस्खा हो जुन वेनिला वोडका प्रयोग गर्दछ क्रीम र कद्दू तरकारी संग।
त्यहाँ धेरै कद्दिन तरकारीहरू छन् जुन मौसमी रूपमा र बाहिर घुमाउँदछ। यदि तपाइँ एक फेला पार्न सक्नुहुन्न भने, एक कद्दी मसाले सिरप वा कद्दू शुद्धe को रूपमा एक विकल्पको रूपमा प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईं पनि जाँच गर्न चाहानुहुन्छ: कद्दीन स्पाइस मार्टिन , स्पिस्ड कद्दू मार्टिनी , या क्यालाबाटिनी ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 औंस
- क्रीम तरल
- 2 औंस
- वेनिला वोदका
- 1/2 औंस
- कद्दिन मदिरा वा कद्दी मसाले सिरप
- वैकल्पिक: 1 चम्मच
- फिटेको तर
- गार्निश:
- दालचीनी स्टिक
यसलाई कसरी बनाउने?
- ककटेल शिकारीमा बर्फ देखि भरिएको क्रीम लिकर र वोदका डाक्टर ।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- कद्दिन लिकर वा सिरप थप्नुहोस्।
- फेरि हिलाउनुहोस्।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- व्हाइड क्रीमको चम्मचको साथ माथि।
- दालचीनी स्टिकको साथ गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 22 9 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 16 मिलीग्राम |
| सोडियम | 13 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 6 g |