यो आइस्ड नाश्ता चाय लट्टे पकावट कोलोराडो, बोल्डर, कोलो स्पॉट द्वारा बनाईएको थियो। आइकोड एस्प्रेसो लाइटको रूपमा, यो बर्फ र दूध बनेको छ र एक बलियो, केंद्रित, क्याफिन रक्सी हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 चम्मच नाश्ता चाय पत्तियां (बोल्डर नाश्ता चाय पत्तियां या अन्य "नाश्ता चाय" मिश्रण, जस्तै अंग्रेजी नाश्ता चाय)
- 8 औंस पानी (उबलिरहेको)
- 2 औंस दूध (या सोया, बादाम, वा चावल दूध जस्तै दूध को विकल्प)
- वैकल्पिक: मिठाई (जस्तै हनी, अग्नि वा वेनिला)
यसलाई कसरी बनाउने?
- बोल्डर नाश्ता चाइनाको 8-औंस ध्यान राख्नुहोस् 5 चम्मचका चिया पातहरु उबलते पानीमा 5 मिनेटको प्रयोग गरेर।
- तनाव चाय पातहरू।
- 16-औंस शिकारीमा 2/3 बर्फ क्यूबहरू भरियो र राम्रो हिला।
- भाप वा त्रास 2 औंस दूध वा दूध को दोश्रो को यसको मूल मात्रा मा दोश्रो स्थान।
- आइमाई चाइना एकाग्रता दूध वा दूधको विकल्पमा थप गर्नुहोस् र चाहिएको हो भने मधु, अग्नि वा भेनिला सँग मिल्ने।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 35 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 6 मिलीग्राम |
| सोडियम | 30 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 2 जी |