हट कुकहरू कचौरा र मीठो र खट्टा चटनीमा पकाएका छन्। तातो पकाइएको चामको साथ मीठो र खट्टा हट कुत्तों को सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 8-औंस अनानास जलाशय गर्न सक्छ
- 2 चम्मच मक्खन (वा मार्जारी)
- 1/2 प्याज प्याज (कटाई)
- 1 हरित घंटी काली मिर्च (स्ट्रिप्समा काट्नुहोस्)
- 2 चम्मच कर्नस्टर्क
- 1 चम्मच ब्राउन शुगर
- नुन को चुरोट
- 2 चम्मच सिरका
- 1 चम्मच सोया सस
- 1 कप बीफ श्वेत
- 4 हट कुकुरहरू (स्लाइसहरूमा काट्नुहोस्)
- 4 सर्भरहरू तातो पकाएका चावल
यसलाई कसरी बनाउने?
- नाली अनानास, सिरप वा रस सुरक्षित। कम गर्मी मा एक भारी कुखुरा मा, मक्खन पिघल।
- प्याज र हरियाली काली मिर्च जोड्नुहोस्; आवरण र लगभग 5 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, जबसम्म प्याज निविदा हुन्छ।
- एक साथ cornstarch, चीनी, नमक, मिक्स, अनानास रस, सिरका, सोया सस र बेलून मा हलचल।
- पकाएको प्याज माथि पनीपस रस को मिश्रण र सस्यान मा हरियो काली मिर्च डालो।
- कुकुर र मिश्रणमा नुहाउनुहोस्; हट कुत्ता स्लाइस र अनानास जोड्नुहोस्। हिट; चावलमाथि तातो कुकुरको सेवा गर्नुहोस्।
अधिक हट कुत्तों
हट कुत्तहरुको लागि मिर्च चिकनी
बारम्बार हट हट कुत्तहरू
हट कुत्ता र बेकन रोल-अपहरू
कुकुर कुकुरहरू
हट डग व्यञ्जन सूचकांक
पोर्क व्यञ्जन सूचकांक
हाम व्यञ्जनहरू
Sausage Recipes
ढिलो कुकर व्यंजनहरू | Casseroles | मुख्य नुस्खा सूचकांक
साप्ताहिक क्रोकोपोट नुस्खा न्यूजलेटर
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 814 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 577 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 172 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 15 जी |