यो चिकन पुलाव बेकार चिकन छाती, विभिन्न प्रकारका जडी बूटीहरू र अन्य अवयवहरूका साथ बनाइन्छ। यो कुनै हप्ताको भोजन को लागि एक स्वादिष्ट एक-भित्री पुलाव हो र तपाईंको घर को लागि केहि स्वादिष्ट आराम खाना को लागि एक आसान नुस्खा या कसै को को लागी लायक छ।
माथिल्लो क्यासेल बन्द भएको पतले पकाएको बेकन वा पतित पनीर संग।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 बेकार चिकन स्तन हल
- कोसर नुन र ताजा जमीन कालो मिर्च
- 1/4 कप मक्खन
- 1 सक्छ (10.5 औंस)
- क्यान्सरको चिकन क्रीम
- 6 देखि 8 औंस ताजा मशरूम, कटा भयो
- 3/4 कपडा सुत्ने श्वेत शराब
- 2 चम्मचको टुक्रा हरा हरियो काली मिर्च
- 1/4 चम्मच पनी थिम, कुचल
- 1 चम्मच सूखे अजवाइन फ्लेक्स
- 1/4 चम्मच टरागन वा गुलाबी, टुक्रा
- 1/4 चम्मच सूखे खनिज चिनिहरु वा 1 थोरै चम्मच ताजा
यसलाई कसरी बनाउने?
- नमक र काली मिर्चले हल्का मौसम चिकन।
- ठूला भुराहरू बिस्तारै मक्खनमा एक ठूलो कुखुरामा।
- एक पकाउने डिशमा खैरो रंगको चिकनलाई व्यवस्थित गर्नुहोस्।
- Skillet मा drippings को लागि, सूप जोड्नुहोस्; मिश्रण गर्न हल धीरज सुक्खा सेतो शराब जोड्नुहोस्, सुचारु नभई अचम्म। अवयवहरूलाई बाँकी सामग्रीहरू र गर्मी थप गर्नुहोस्।
- कुखुराको साथ चिकन र आवरण डिस्पर माथि चटनी खानुहोस्।
- 25 मिनेटको लागि 350 डिग्री उठाउनुहोस्। पन्नी हटाउनुहोस् र 35 मिनेट वा निलम्बनको लागि बेकिंग जारी राख्नुहोस्।
- चावल वा नूडल्ससँग सेवा गर्नुहोस्।
6 लाई सेवा गर्दछ।
सम्बन्धित चिकन व्यञ्जनहरु
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1460 |
| कुल मोटा | 96 जी |
| पागलिएको बोसो | 36 g |
| असंतृप्त फैट | 35 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 495 मिलीग्राम |
| सोडियम | 534 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 134 g |