यो सजिलो पकाएको चिकनले अनानास, सोया सस र अदरकका स्लाइसबाट स्वाद दिन्छ। यो एक स्वादिष्ट नुस्खा हो र ठीक गर्न र बेक गर्न सजिलो छ। हड्डी-मा चिकन टुक्राहरू बजेटमा सजिलो छ!
यो नुस्खाले सजिलै 8 जना मानिसलाई खुवाउनेछ, तर सानो परिवारको लागि यसलाई तल परिक्षण गर्न सकिन्छ। वा यसलाई पोल्टलिक वा परिवारको सभाको लागि दोहोर्याउनुहोस्। तपाईं नुस्खा मा अनान्य बन्दूक वा tidbits पनि प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ।
यो पनि हेर्नुहोस्
अनानास संग उष्णकटिबंधीय चिकन स्तन
द्रुत आइल्याण्ड चिकन
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (20 औंस) कालीका टुक्रामा अनानास हुन सक्छ
- 1/4 कप सोया सस
- 2 चम्मचले हराएको हरिया प्याज
- 1/2 चम्मच ग्राउन्ड अदरक
- 1/4 चम्मच लसुन पाउडर
- 2 फ्राइक मुर्दा, तिमाही (लगभग 5 देखि 6 पाउन्ड चिकन टुक्राहरु)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 375 एफ (190 सी / ग्याँस 5) ताप्नुहोस्।
- रस को 1/4 कप को जलाया, कटाई अनानास नाली। अनानास स्लाइसहरू सेट गर्नुहोस्।
- एक बरसात पैनमा, 1/4 कपको अनानास रस, सोया सस, कटा हरियो प्याज, अदरक, र लसुन पाउडर राखिएको छ। चिकन टुक्राहरू जोड्नुहोस्, राम्रो तरिकाले कोट बदल्न। चिकन छाला-माथिको प्रबन्ध गर्नुहोस्।
- 55 देखि 65 मिनेटको लागि पहिले सेटेड ओवनमा चिकन बान्नुहोस्, वा कुखुरा सम्म निविदा हुन्छ र रस खाली हुन्छ। USDA को अनुसार, चिकनको लागि न्यूनतम सुरक्षित तापमान 165 एफ (74 सी) हुन्छ।
- अनानास स्लाइसहरू बहाव गर्ने प्यानमा थप्नुहोस् र 5 मिनेट लामो खाना पकाउनुहोस्।
- अनानास स्लाइसको साथ एक सेयरिंग प्लेट मा चिकन को व्यवस्था गर्नुहोस्। चिकन र अनानास मा अधिक चम्मच र चम्मच रस को स्किम गर्नुहोस्।
- तातो पकाएका चावल वा एशियाई शैली नूडल्ससँग चिकन सेवा गर्नुहोस्।
8 सेवा गर्दछ।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- चिकन टुक्राहरूसँग प्यानमा मीठो रातो र हरियो घण्टी मिर्च स्ट्रिपहरू थप्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 833 |
| कुल मोटा | 46 जी |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 18 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 285 मिलीग्राम |
| सोडियम | 735 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 91 g |