स्नोशो ग्रुपका लागि यो नुस्खाले चट्टानहरूमा सेवा गरिरहेको एक साधारण कमबल हो जसले तपाईंलाई भित्रबाट हटाउन ग्यारेन्टी गर्दछ।
बोरबोन एउटा अधिक मानक स्वादको लागि उत्तम छनौट हो जसले मिर्चेरन्टको साथ अचम्मको मिश्रण गर्दछ। ब्रान्ड राम्रो तरिकाले राम्रो विकल्प हो - यो सबै तपाईंको प्राथमिकतामा आउँछ। यो पेय तयार गर्न सजिलो छ कि तपाई दुवै कोसिस गर्न सक्नुहुन्छ र तपाइँ कुन कुरालाई राम्ररी मनपर्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस बोरबोन व्हिस्की वा ब्रान्ड
- 1/2 औंस
- खुर्सानी schnapps
यसलाई कसरी बनाउने?
- बरफ भरिएको पुरानो चश्मेको गिलासमा बोरोबन वा ब्रान्ड र पिस्परमन्ट सिङ्कप्प डाल्नुहोस्।
- हलचल र सेवा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 130 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |