गॉडफायर एक राम्रो र सरल पेय हो जुन ती समयका लागि एकदम राम्रो छ जब तपाईं राम्रो स्कचको मिश्रण जस्तो महसुस गर्नुहुन्छ।
यो सजिलो मिश्रित पेयको बारेमा ठूलो कुरा हो कि यसले व्हिस्कीलाई लुकाउँदैन; यसको सट्टा, यसले मात्र यो सानो स्वादको साथ बढाउँछ। यो मध्य मध्य-उच्च-दायरा मिश्रित स्कस्चका साथ राम्रो छ, हुनसक्छ तपाई पनि आफ्नो मनपर्ने एकल माल्टर पनि प्रयास गर्न सक्नुहुन्छ।
कसैले "गौतम" चलचित्रहरू जडान गर्न सक्छ किनभने यस पेयले मिठाई इटालियन तरकारी, अमारटोटो प्रयोग गर्दछ। यसमा पनि एक ढिलो ढिलाइ महसुस छ। एक सजिलै यसलाई यो पेयको रूपमा कल्पना गर्न सक्दछ डन कोरिलोनले आफ्नो छोरीको विवाहको दिनको मनमा विचार गर्दा उनको डेस्कमा हुन सक्छ।
उचित रूपमा, गोमामोथ अनिवार्य रूपमा एकदमै कुकुर हो, सानो स्टोरेज हो, र स्ककमाथि वोदका लागि ओपन गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस स्कच व्हिस्की
- 1/2 औंस
- amaretto liqueur
यसलाई कसरी बनाउने?
- बर्फ क्यूब्सको साथ पुरानो वेश्याको गिलासमा अवयवहरू बनाउनुहोस् ।
- राम्रो तरिकाले हलचल ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 154 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |