रोकोटो चिली मिर्च ( कैसीनिक पेससेन्स) पेरुभिन व्यञ्जनमा प्रयोग गरिएको स्टेपल च्याइहरु मध्ये एक हुन्, जसलाई एजी एलिलियो , आजी लिमो (प्रायः ceviche मा प्रयोग गरिन्छ) र आजी पान्का । रोकोसहरू एकदम मसालेदार छन् र सानो घंटी मिर्च जस्तो देखिन्छ। यकीन गर्नुहोस् कि बेबी बेल मिर्चका लागि यी गल्ती नगर्नुहोस् - यो एक चकित आश्चर्य हुन सक्छ!
रोकोटो मिर्च वास्तवमा नमस्कारमा, चमकदार सालसामा चमक लगाउँदछ जुन प्रायः सधै रेष्टुरेन्ट टेबलमा वा रोटिसरी चिकन संग हुन्छ। यो रोकोटोस चटनी मेयोनेज र लेम संग बनाइन्छ र चिकन र आलु संग साथै स्यान्डविचमा स्वादिष्ट छ। तपाईं जार्रेड रोकोटो पेस्ट अनलाइन खोज्न सक्नुहुन्छ वा ल्याटिन बजारहरू र किरानेलीहरूमा पेरुभरी उत्पादनहरू बेच्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप मेयोनेज
- 2 देखि 4 चम्मच रोस्कोटो चिल्लो काली मिर्च पेस्ट
- 1 कागती (रस)
- 1 चम्मच सिरका
- 1/2 चम्मच पाउडर दाई
- 1 चम्मच शुगर
- नमक (स्वाद गर्न)
- काली (स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कटोरा मा एक साथ आंत सामाग्री, रोकोटो पेस्ट को 2 चम्मच संग शुरू र आवश्यकता को आवश्यकता अधिक जोडना वांछित स्तर को आधार मा।
- नमक र काली मिर्चको साथमा स्वाद (केहि जारिड रोकोटो पेस्ट पहिले नै नमकीन छ त्यसैले पहिले स्वादको लागि निश्चित हुनुहोस्)। फ्रिजमा स्टोर प्रयोग गर्न तयार नभएसम्म।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 200 |
| कुल मोटा | 21 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 12 मिलीग्राम |
| सोडियम | 266 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |