मोरक्को ककटेल एक रोचक मनोरञ्जन हो। यो डोमिनाइन Charbay को अनार वोडा (आफ्नो सबै मा एक आश्चर्य) र रोचक स्पाइस स्वाद को लागि हृदयमस-इन्फ्लुड सरल सिरप को विशेषता हो जो फलहरु लाई राम्रो तरिकाले प्रतिबन्धित गर्दछ।
अनार पनी को फल मा मौसम हुन्छ (उत्तरी अमेरिकी जाडो) जब बनाउन को लागी धेरै सजिलो छ। एक प्यासि प्रोसेसर वा ब्लेंडरमा मात्र अनारको बीउ राख्नुहोस् र तिनीहरूलाई puree मा मिश्रण गर्नुहोस् (यो 100% चिकनी हुने छैन)। यदि तपाईं सिजन बाहिर यो बनाउन चाहनुहुन्छ भने, अनार रसले राम्रो प्रतिस्थापन गर्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस Charbay अनारको वोडा
- 1/2 औंस
- क्यान्सम-इन्फ्लुसन सरल सिरप
- 1/2 औंस उड्ने नीलो रस
- 1/2 औंस
- अनार पनी वा अनारको रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा बर्फबाट भरिएको वोदका, हृदयमोहक सरल सिरप, नींबूको रस र अनार पनी को डाल्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
Recipe सौजन्य: Domaine Charbay
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 86 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 6 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 22 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |