सिनो डे मेयो मनाउँदै र एक अनौठो ककटेल खोज्दै हुनुहुन्छ? मेक्सि-टिनि कोसिस गर्नुहोस्। यो सरल, स्वादयुक्त मार्टीनी वान गोग ओरेन्जे वोडका, टेक्ला र सुन्तलाको रस बनेको छ। मेक्सि-टिनि कुनै पनि अवसरको लागि उत्तम वसन्त क्रिटरस ककटेल हो जसले दिनको लागि सानो चिसो ल्याउँदछ। यो नुस्खा हामीसँग भ्यान भ्यान भोग वोडाका शिष्टाचारमा आउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1-औंस
- वान गोग ओरेन्जे वोदका
- 1-औंस
- टेक्ला
- 1/2 औंस
- सुन्तलको रस
- गार्निश: नारंगी टुक्रा
यसलाई कसरी बनाउने?
- ककटेल ह्याकरमा अवस्थित सामाग्री डाल्नुहोस् र कुचल बर्फ थप गर्नुहोस्।
- पाँच सेकेन्डको लागि खडा हुनुहोस्।
- पाँच सेकेन्डको लागि बलियो बनाउनुहोस्।
- एक ककटेल गिलासमा तनाव, र सुन्तला नारंगीको साथ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 164 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 15 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 8 जी |
| प्रोटिन | 12 जी |