व्हाइड क्रीमको साथ फ्र्यार्मेड केक को लागि यो नुस्खा एक पार्टी लिन को लागी एक महान मिठाई हो - एक चौंथो बायाँ भने छैन भने केवल आश्चर्यचकित छैन!
कारमेल भरने को लागी सुत्ने छ त्यसैले तपाईलाई कम श्वेत क्यान्सर क्रीम चाहन सक्नुहुन्छ। र यदि तपाइँ अगाडि तहहरू बनाउन चाहनुहुन्छ भने यसको लागि जानुहोस्। बस आफ्नो प्यानमा केक छोड्नुहोस् र प्लास्टिक लपेटो संग लुगा लगाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- केकका लागि:
- 3 कप केक फर्ट
- 2 1/2 चम्मच सोडा बेकिंग
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 कप मक्खन (कोठाको तापमान)
- 2 कप चीनी
- 4 अन्डा
- 1 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1 कप दूध
- कारमेल भरने को लागी:
- 1 कप मक्खन
- 2 कप हल्का भूरी शर्करा (प्याड)
- 1/4 कप दूध
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- व्हाइड क्रीमको लागि:
- 1 कप भारी क्रीम
- 1/4 कप शर्करा (अधिक वा कम)
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्व ओवन 350 डिग्री सम्म।
- 3-9 इन्च राउन्ड केक प्यानको हल्का तेल तल। नक्कल पेपर सर्कलहरूसँग रेखा ग्रीस र आटा पर्ची कागज र प्यानको बाँकी।
- एक सानो कटोरा मा, आटा जोड, सोकिंग सोडा, र नुन। तार व्हिस्कि साथ हल। छुट्याइएको।
- क्रीम मक्खन र चिनी। एउटा समयमा एउटा अण्डा थप्नुहोस्। प्रत्येक अंडा पछि पूर्णतया मिश्रण गर्दै। भेनिमा मिक्स।
- दूधको साथ वैकल्पिक रूपमा आटा मिश्रण थप्नुहोस्। प्यानहरू बीच ब्याट्री विभाजित गर्नुहोस्।
- केक परीक्षकको साथमा 25 मिनेट वा परीक्षण सम्म पूरा गर्नुहोस्। कूलमा पूर्ण रूपमा ठिकिएको तार रैकमा।
- भरने: एक मध्यम प्यानमा, मक्खन पिच्छे। एक पटक पखाल्दा, भूरी शर्करा र दूधमा हलचल। 3 देखि 5 मिनेट सम्म ताप गर्मीबाट हटाउनुहोस् र वेनिलामा हलचल।
- व्हीप्ड क्रीम: क्यान्सरको साथ क्रीम
- सबै सँगै राख्दै: एक सेवा गर्ने प्लेटमा केक तहमा राख्नुहोस्। केक तहमा भरिएको 1/3 चम्मच। यसलाई चारैतिर वरिपरि फैलाउनुहोस् र यसलाई पनि दिशाहरू तल लैजान अनुमति दिन्छ। अर्को तह थप्नुहोस्। चिसो 1/2 माथि भरिएको बाँकी। अघिको रूपमा फैलाउनुहोस्। अन्तिम तहमा माथि थप्नुहोस्। केक माथिको माथि बायाँ सिंक। तुरुन्त सेवा गर्नुहोस् वा सर्प गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 722 |
| कुल मोटा | 43 g |
| पागलिएको बोसो | 26 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 181 मिलीग्राम |
| सोडियम | 454 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 82 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 6 g |