यो मीठो आलू ब्रोकोली करी एक स्न्यापमा सजिलो छ। स्पाइस तह समायोजन गर्न नि: शुल्क महसुस गर्नुहोस् जुन तपाईंको तालिकाको वरिपरि एकत्रित को स्वाद। अर्को बोनस: तपाईं एक दिन अगाडि सबै चीजहरू पिक गर्न र छाड्न सक्नुहुनेछ - बस कवर र क्रिल गर्नुहोस् जबसम्म तपाइँ सबै बर्तनमा टोस्टमा रातो खाना आउन तयार हुनुहुनेछ।
नोट: यो नियमित नारियल दूधको साथ बनाइएको छ, जसको स्वादको स्वाद छ र यो एक साथ राख्छ जब उबलियो। यदि तपाईं कम-फ्याट नरिवल दूध प्रयोग गर्नुहुन्छ भने, यसलाई एक फोडामा नदिनुहोस् वा यो अलग हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 मीठो आलु
- 1 हेड (लगभग 1 पाउण्ड)
- ब्रोकोली
- 2 लौंग लसुन
- 1-3 ताजा
- तातो चाइल्स
- 4 हरा प्याज
- ताजा अदरकको 1 इन्च टुक्रा
- 2 चम्मच वनस्पति तेल (वा canola तेल)
- 1/2 चम्मच ठीक समुद्री नमक
- 2 15-औंस कोष नरिवल दूध
- वैकल्पिक गार्निश: सेलिन्ट्रो
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्यारा आलु खुर्सानी गर्नुहोस् र तिनीहरूलाई काटेर आकारको टुक्राहरूमा काट्नुहोस्। ब्रोकोली ट्रिम गर्नुहोस् र यसलाई काटेर आकार फ्लोरेट्समा काट्नुहोस्। ब्रोकोली स्टेम पिक र यसलाई पतली राउन्डमा काट्नुहोस्।
- बाँकी कामको काम गर्नुहोस्: लसुन खानुहोस् र लसुन गर्नुहोस्। राम्रो तरिकाले चिल्लो चोरी; ट्रिम र हरियो प्याजलाई टुक्रा बनाउनुहोस्; अनुहार र अदरक फुट्नुहोस्। सबैलाई अलग राख्नुहोस्।
- उच्च गर्मी मा एक मध्यम बर्तन मा, तेल को तापन। लसुन, चिल्लो, प्याज, अदरक, र नुन थप्नुहोस्। कुकुर, सुतिरहेको बेला, सुँगुर र सुगन्धित नभएसम्म, लगभग 30 सेकेन्ड। मीठो आलु र नारियल दूध थप्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्। उकालोमा गर्मी कम गर्नुहोस् र 10 मिनेट पकाउनुहोस्।
- ब्रोकोली जोड्नुहोस् र सब्जियां निविदा नभएसम्म खाना पकाउनुहोस्, लगभग 10 बढी मिनेट।
- यदि तपाइँ मन पराउनुहुन्छ, केश गर्म, अधिक पकाएको चावल र सिलिलाउडको साथ धान्न।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 755 |
| कुल मोटा | 59 g |
| पागलिएको बोसो | 46 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 547 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 57 जी |
| आहार फाइबर | 13 g |
| प्रोटिन | 13 g |