अदरक र जुनूनको स्वादले यस असामान्य र स्वादिष्ट नुस्खामा निविदा चिकन छातीको लागि मिठो-स्वेरी सॉस बनाउँछ। चिकन अदरक र जुनून फलको रस को पोषित शोर हो, रसदार र स्वाद को भरा बनाइन्छ। त्यसपछि पकाउने तरलले खैरो मासुको लागि खैरो पनीको लागि खैरो शर्करा, सेब साइडर, र अधिक जुनूनको रस संग कम हुन्छ।
जमे भएका जुनून फल लुग्ले सुपरमार्केट र लैटिन खाना बजारमा भेट्न सकिन्छ, वा तपाइँ यसलाई अनलाइन गर्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4
- चिकन छाती (लगभग 1/2 पाउन्ड)
- नमक स्वाद
- काली मिर्चको स्वाद
- 2 चम्मच मक्खन
- 1 अर्ब (मिनिमेटेड)
- 1 चम्मच अदरक (मिनिसिङ)
- 1 देखि 2 कप मुर्दा भाइरस
- 1 1/2 कप जुनून फल लुगान (विभाजित)
- 2/3 कप ब्राउन शुगर (विभाजित)
- 2 चम्मच सेब साइडर
- 1 चम्मच सिरका
- 1 चम्मच सोया सस
- 2 चम्मच मकई स्टार्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- नमक र काली मिर्चले चिकन छाती छिटो पार्छ।
- एक ठूलो सट्य पैन मा, मध्यम-कम गर्मी मा मक्खन पिघ्यो। आरोहण र अदरक जोड्नुहोस् र केही मिनेटको लागि मध्यम तापक्रममा पकाउनुहोस्, जबरजस्ती र अदरक नरम र सुगन्धित नभएसम्म घिमिरे।
- चिकन भाइरस, जुनून फेर्ने लुगा र 1/2 कप, र 1/3 कप ब्राउन शुगर थप्नुहोस्। एक तहमा चिकन छातीहरू थप्नुहोस्। यदि कुखुराको छाल तरलले भरिएको छ भनेर सुनिश्चित गर्न आवश्यक छ भने बढी चिकन भाइरस थप गर्नुहोस्।
- खाना पकाउने तरल एक कम सिममा ल्याउनुहोस्। 15-20 मिनेटका लागि चिकन सेतोहरू पकाउनुहोस्, एकचोटि, जब सम्म पकाएको हुनाले (दानको जाँच गर्न छातीमा एक टुक्रा) सम्म।
- एक ओवन प्रमाण प्यानमा चिकन सेतो हटाउनुहोस्, पन्नीसँग आवरण गर्नुहोस्, र चटनीको तयारी गर्दा 200 डिग्री (एफ) ओवनमा तातो राख्नुहोस्।
- सबै सफा गर्नुहोस् तर सट प्यानबाट 1 कप पकाउने तरल। बाँकी 1 कपको जुनूनको रस, सेब साइडर, सिरका, सोया सस र 1/3 कप ब्राउन शुगर राख्नुहोस्। मकै स्टार्चमा बिस्कन्छ।
- चटनी एक फोडा लिएर, लगातार whisking, र जब सम्म चटनी मोटाई छ, लगभग 5 मिनेट पकाउनुहोस्। नमक र कालो मिर्चको साथमा स्वाद।
- चिकन छातीहरूमा चटनीलाई हाल्नुहोस् र सेवा गर्नुहोस्। नारियल चावलको साथ यदि वांछित सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 877 |
| कुल मोटा | 32 g |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 158 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,079 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 99 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 50 g |