यो एक राम्रो मिठाई हो जुन राम्रो छुट्टी खाने पछि सेवा गर्न को लागी। तपाईं यी चुरोटहरू मात्र सस संग सेवा गर्न वा वेनिला आइसक्रीमको राम्रो स्कूप थप्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5-7 पाकेको नाशपाती
- 3 चम्मच / 45 एमएल मक्खन, अचम्म
- 3 चम्मच / 45 मिलीलीटर सेब वा नाशपातीको रस
- 3 चम्मच / 45 एमएल ब्राउन शुगर
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल दालचीनी
- 1/4 चम्मच / 1.25 मिलीलीटर पाउडर अदरक
- 1/4 चम्मच / 1.25 मिलीलीटर मैदान
- लौह
यसलाई कसरी बनाउने?
सबै चीजहरू राख्नुहोस्, नाशहरू बाहेक, सानो सासस्पेनमा। मक्खन र भूराको शर्करा सँगसँगै पखाल्ने सम्म सिमेर गर्नुहोस्। मध्यम गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। छील र कोर आँसूहरू पनीहरू छोड्न निश्चित गर्न। एक कुखुरामा र मैदानमा ठाँउका आँसुहरू धैर्य राख्नुहोस्। 15-20 मिनेटको सीधा मध्यम तापक्रममा ठुलो ठोक्कियो, जबकि लगातार पकाउने प्रक्रियामा भर पर्दा। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र झण्डा माथि सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 201 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 13 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 42 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 1 g |