एक पसीना तोड्न बिना विशेष खानेकुरा तयार गर्न तपाईंले कस्तो काम गर्नु भएको साथीहरूलाई प्रभाव पार्न चाहनुहुन्छ? यो विदेशी, जटिल हेर्ने डिश सेवा गर्नुहोस्, र त्यसपछि तिनीहरूका दृष्टान्तमा टोकरी। तपाईंले नुस्खा साझा गरेपछि, तिनीहरू कसरी तयार पार्न यो कति थोरै सिक्नको लागि ठोकै रहनेछन्। जुन आफैलाई गोप्य राख्न को लागी एक राम्रो कारण हुन सक्छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउण्ड बेकार, छालाहीन चिकन छाती
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 चम्मच चीनियाँ चावल शराब वा सुक्खा शेरी
- 2 चम्मच ताजा खुराक
- अदरक रस
- 1 स्तर चम्मच कर्नस्टर्क
- ससका लागि:
- 2 tablespoons hoisin sauce
- 2 tablespoons
- गाढा सोया सस
- 2 चम्मच पानी
- 1 चम्मच दानेदार चीनी
- अन्य:
- 1 लौह लसुन
- 1 चम्मच हरा प्याज
- 1/4 कप काजू
- चिसो फ्राइङको लागि 4 चम्मच तेल, आवश्यक भएमा
यसलाई कसरी बनाउने?
- चिकन , अदरकको रस र कुन्डास्टर्चमा कुखुरा, चावल रक्सी र कर्नस्टर्च जोड्नुहोस्, कुखुराको प्रयोग गरेर यसलाई मिश्रण गर्न र अन्तिम क्यान्डस्च्याक थप गर्नुहोस्।
- 20 मिनेटको लागि चिकनलाई मारिदिनुहोस्।
- जबकि चिकन अटूट हुन्छ, सानो कटोरा मा चटनी सामाग्री मिश्रण र अलग।
- फलफूल लसुन हल्लाउनुहोस्।
- 1 इन्च टुक्राहरूमा विकर्णमा हरी प्याज धोएर र काट्नुहोस्।
- एक भारी कुखुरा मा मध्यम गर्मी मा काजूज लगातार, पैन लगातार लगातार हिला ताकि पागल को जला छैन। 5 मिनेट को लागि रस, या काजू सम्म खैरो छ। प्यानबाट हटाउनुहोस्।
- मध्यममा उच्च ऊँची उचाई माथिको ज्वार 2 चम्मचको तेल थप्नुहोस्। जब तेल तातो हुन्छ, लसुन थप्नुहोस्। अरोमित सम्मको हलचल (लगभग 30 सेकेन्ड)।
- चिकन क्यूबहरू थप्नुहोस्। जबसम्म तिनीहरूले रंग परिवर्तन गरे र 80 प्रतिशत पकाएर पकाएका हुन्छन् तब सम्म स्ट्राइ-फ्राइ। Wok बाट हटाउनुहोस्।
- 2 चम्मचको तेल थप्नुहोस्। जब तेल तातो छ, हलचल-फ्राइङ सब्जहरू थप्नुहोस्। आवश्यक रूपमा हलचल, त्यसपछि ज्वरोको पक्षमा धक्का।
- चटनी र चिकन जोड्नुहोस्। मार्फत सबै चीज
- भुनाको काजू र हरियो प्याजको साथ गार्निशको रूपमा चिकन र सब्जिहरु को सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 396 |
| कुल मोटा | 1 9 |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 95 मिलीग्राम |
| सोडियम | 724 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 34 g |