नाश-स्वादयुक्त वोदका र खातिर एक उत्तम संयोजन, लोटस ब्लास्सोम एक स्वाद भरिएको मार्टिनी हो जुन जटिल र नाजुक छ। यो नुस्खाले लचिङ लाइची नट, शर्करा र लेम समावेश गर्दछ, यसले यसलाई थोडा धेरै समय लगाउँदछ तर अन्त्यमा हरेक एसआईपी लायक हुन्छ। लोटस ब्लासोम पनि ग्रे गोइसको सबैभन्दा राम्रो वोडका मध्ये प्राकृतिक प्राकृतिक स्वाद देखाउने एक राम्रो तरिका हो, अझै सम्म ला Poire।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 भाग ग्रे गोस ला पोयर वोडा
- 1 भाग
- खातिर
- 1/2 भाग
- सरल सिरप वा 1/2 भाग शर्करा
- 3 लाइको पागल (डिब्बाबंद वा जारित)
- 1 लेम्मे पर्ज
- गार्निश: कटाई नाशपाती
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक शेकर ठाँउ को तल मा लोची पागल, चीनी र चूने को पर्खाल।
- बिस्तारै मिल्ले ।
- बर्फ, खातिर र वोदका जोड्नुहोस्।
- शकर को बाहिर सम्म सशक्त हिलाओ र पसीना पकाइएको छ।
- ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- एक कटाई नाशपाती संग गार्निश।
Recipe Courtesy: Gray Goose Vodka
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 3348 |
| कुल मोटा | 277 g |
| पागलिएको बोसो | 20 जी |
| असंतृप्त फैट | 76 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 110 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 177 g |
| आहार फाइबर | 17 जी |
| प्रोटिन | 59 g |