Peartini एक सरल र प्यारा ककटेल हो जसले नाशपातीको स्वादलाई सानो मसालेसँग जोड दिन्छ। मसालेदारको लागि कताई सिरपले स्वादको लागि मज्जा लिनको लागि एक ठूलो पेय बनाएर क्लोभ, दालचीनी, एस्पिसिस, नटमेग, भेइला र नारंगी र खैरो शर्करा जस्ता क्लासिक सर्दाइसमट मसाले प्रयोग गर्दछ। यदि तपाईं मन पराउनुहुन्छ भने, अनियन्त्रित सरल सिरप प्रयोग गर्नुहोस् र पेय वर्ष-राउन्डको आनन्द लिनुहोस्।
त्यहाँ धेरै उपलब्ध नाशपाती वोडकाहरू उपलब्ध छन् - ग्रे गोस ला पोयर यो ककटेलको लागि मनपर्ने हो। फल सिजनमा हुँदा तपाईं आफ्नो आफ्नै वोदकालाई पनि दुरुपयोग गर्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस नाशपाती वोदका
- 3/4 औंस
- amaretto liqueur
- 1/2 औंस
- कडा सरल सिरप
- 1/4 औंस नींबू रस
- गारेशको लागि नाशपाती टुक्रा
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै कन्ट्रीटहरू एक ककटेल शकरमा बर्फबाट भरिएको छ।
- शकर को बाहिर सम्म सशक्त हिलाओ र पसीना पकाइएको छ।
- ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- एक नाशपाती टुक्रा संग गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 271 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 483 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 58 g |
| आहार फाइबर | 9 जी |
| प्रोटिन | 3 जी |